Menu
Nákupný košík

NUTREND CREATINE COMPRESSED CAPS 120 KAPSÚL

NUTREND CREATINE COMPRESSED CAPS 120 KAPSÚL
Novinka -13 %

Mikronizovaný kreatín monohydrát vo forme špeciálnych kapsúl značky DRcaps®, ktoré zabezpečia uvoľnenie kreatínu až v tráviacim trakte. Tieto kapsule sú odolné voči žalúdočnej kyseline, v ktorej za normálnych okolností kreatín rýchlo degraduje. Vďaka týmto vlastnostiam je možné kreatín dopraviť až do priaznivejšieho prostredia tráviaceho traktu, kde je uvoľnený a následne aj vstrebávaný. Kreatín je základným zdrojom energie pre svalovú kontrakciu. Pomáha telu pri tvorbe ATP, čo je primárny zdroj energie pre svaly. Jeho pravidelnou konzumáciou sa zvyšuje hlavne svalová sila a objem svalstva. Kreatín pomáha rýchlejšie zlepšiť fyzickú kondíciu, nabrať svalovú hmotu a výrazne zlepšiť regeneráciu. 

 - početnými vedeckými štúdiami overený účinok
 - najčistejšia, mikronizovaná forma kreatínu
 - zabezpečí efektívne využitie kreatínu
 - zvyšuje silu a výkon počas vysokointenzívneho intervalového tréningu
 - podporuje tvorbu ATP
 - skracuje čas potrebný na regeneráciu

DÁVKOVANIE

Tréningové dni: užite 3 kapsule ihneď po tréningu.
Netréningové dni: užite 3 kapsule ráno na lačno.
Pravidelne užívajte 4 týždne, potom zaraďte 4 - 6 týždňovú pauzu. Maximálna denná dávka sú 3 kapsule.

ZLOŽENIE

Kreatín monohydrát, hydroxypropylmethyl celulózová kapsula (želírovacia látka: gellanová guma, farbivo: oxid titaničitý), plnidlo: stearan horečnatý, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

ALERGÉNY

Neobsahuje alergény.

UPOZORNENIE

Výživový doplnok, vhodný najmä pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnoty1 dávka (3 kapsuly)
- z toho kreatín3300 mg
Kreatín monohydrát3750 mg