Menu
Nákupný košík

GRASSBERG LECITHIN 1200 MG 60 KPS

Lecitín je bioaktívny fosfolipidový komplex; je to cholín a inozitol. Pre pečeň slúži lecitín ako prirodzený zdroj esenciálnych mastných kyselín, ktoré chránia bunky a pomáhajú obnoviť poškodenú štruktúru.

Jednou z najdôležitejších zdravotných výhod lecitínu je jeho schopnosť znižovať hladinu cholesterolu, čo následne znižuje riziko aterosklerózy, dyslipoproteinémie. Lecitín môže tiež zlepšiť kardiovaskulárne zdravie a podporiť telo v prípade intenzívneho duševného a neuro-emocionálneho stresu.

Lecitín je synonymom fosfolipidov. Pretože 2/3 z lecitínu sú vlastne fosfolipidy, čo určuje jeho ochranné a regeneračné vlastnosti.

Fosfolipidy, cholín a inozitol, sú to, z čoho sú skonštruované bunkové membrány. Sú prítomné v celom tele a udržiavajú prirodzený metabolizmus. Okrem toho sa lecitín pri vstupe do tela zúčastňuje zložitých chemických procesov, pri ktorých vznikajú rôzne kyseliny, cholín, glycerín – zložky nevyhnutné pre vývoj nervovej sústavy, mozgu, normálnu funkciu pečene, transport tukov.

Použitie:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne s akýmkoľvek jedlom.

Zloženie:

Sójový lecitín, kapsula (želatína, zvlhčovadlo (glycerol)).​ Alergény:
​Obsahuje sójové bôby ​

Upozornenie:

Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Tento produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia.
Zloženie
Nutričné hodnotyv dávke (1 Kapsla)
Lecitín1200 mg