Menu
Nákupný košík

Grassberg

Značka: Grassberg
Collagen Premium 500 je hydrolyzovaný kolagén, vystužený vitamínom C. Poskytuje podporu pokožke, kĺbom a väzivám tým, že udržuje štruktúru spojivového tkaniva. - pomáha Udržiavať kĺby zdravé a pružné. - priaznivo vplýva na pevnosť a pružnosť pokožky - je kľúčovou súčasťou procesov obn..
14,50€ Bez DPH:12,08€
GRASSBERG LECITHIN 1200 MG 60 KPS
Novinka
Značka: Grassberg
Lecitín je bioaktívny fosfolipidový komplex; je to cholín a inozitol. Pre pečeň slúži lecitín ako prirodzený zdroj esenciálnych mastných kyselín, ktoré chránia bunky a pomáhajú obnoviť poškodenú štruktúru. Jednou z najdôležitejších zdravotných výhod lecitínu je jeho schopnosť znižovať hladinu choles..
9,50€ Bez DPH:7,92€
GRASSBERG MULTIVIT&MIN 60 KPS
Novinka
Značka: Grassberg
Multivit & Minerals – obsahuje celé spektrum vitamínov a minerálov pre celkovú podporu zdravia. Doplnok obsahuje optimálne dávky makro a mikroprvkov, je to patentované riešenie spoločnosti Grassberg. - posilňuje imunitný systém. - podporuje kardiovaskulárny systém. - udržujte krás..
16,70€ Bez DPH:13,92€
Značka: Grassberg
Vitamín E je jedným z najdôležitejších mikroelementov, ktorý má výrazné antioxidačné vlastnosti. Doplnok je prírodným zdrojom vitamínu E vo forme D-alfa a zmesových tokoferolov. - antioxidačné vlastnosti - imunomodulačné pôsobenie - ochrana pred oxidačným stresom - ochrana buniekVitam..
12,50€ Bez DPH:10,42€
GRASSBERG VITAMIN D3 4000 IU 90 kapslí
Novinka
Značka: Grassberg
Vitamín D je jedným z najdôležitejších vitamínov, nevyhnutný pre normálne fungovanie organizmu. Viac ako 50% populácie našej krajiny nedostáva dostatočné množstvo vitamínu D. Je to spôsobené najmä chladným podnebím a malým počtom slnečných dní v roku.Jedna porcia produktu obsahuje 100 mcg vitamínu D..
9,80€ Bez DPH:8,17€
GRASSBERG ZINC PICOLINATE 60 KPS
Novinka
Značka: Grassberg
Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v tele. Takmer každá bunka tela potrebuje túto živinu. Podieľa sa na rôznych imunitných a enzymatických procesoch a je nevyhnutný pre viac ako 300 mechanizmov v našom tele. Grassberg Zinok obsahuje najviac biologicky dostupnú formu minerálu, ktorá výrazne..
9,00€ Bez DPH:7,50€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)