Menu
Nákupný košík

HEALTHYCO PROTEINELLA 400 G ČOKOLÁDA - ORECH

Nátierka od švédskeho výrobcu HealthyCo, je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny a nie prázdne kalórie. Proteinella obohatená o bielkoviny (srvátkový proteínový izolát) je bez pridaného cukru.
Proteinella obsahuje Maltitol (alkoholický cukor) s kalorickou hodnotou o 70% nižšou ako bežný cukor a asi o polovicu nižším glykemickým indexom ako sacharóza.
Obsah zdravých tukov, antioxidantov a vitamínov je zastúpený surovinami použitými na výrobu, napríklad lieskové oriešky, kakao a kokosový olej.
Zabudnite na výčitky a doprajte si niečo dobré a pritom zdravé. Dajte si proteinellu, ktorá si vás získa skvelou prírodnou chuťou

Zloženie:

sladidlo: maltitol, slnečnicový olej, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (12%), lieskové oriešky (10%), sladká sušená srvátka (z mlieka), odtučnený kakaový prášok (6,5%), kakaové maslo, kokosový olej , emulgátor: lecitín (slnečnicový), prírodná vanilková aróma.

Alergény:

Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie:

Nadmerná spotreba môže mať laxatívny účinky.Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a pri teplote do 20 stupňov.


Zloženie
Nutričné hodnotyv 100 g výrobku
Energetická hodnota2074 kJ / 500 kcal
Bielkoviny12,6 g
Sacharidy43,9 g
- z toho cukry6,6 g
- z toho polyoly35,7 g
Vláknina2,7 g
Tuky36,1 g
- z toho nasýtené tuky8,2 g
Soľ (Chlorid sodný)0,18 g