Menu
Nákupný košík

ENERVIT ISOTONIC GEL 60 ML

ENERVIT ISOTONIC GEL 60 ML
Novinka -10 %
ENERVIT ISOTONIC GEL 60 ML
3,00€
2,70€
Bez DPH: 2,25€

Dostupné možnosti

Energetický gél pre cyklistov, bežcov, triatlonistov a ďalších športovcov dodávajúci telu rýchlu energiu vo veľkej dávke bez nutnosti zapitia. Vďaka maltodextrínu sa k svalom dostane násobne viac energie než v prípade bežnej glukózy. Vitamíny skupiny B (B1, B3a B6) prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu, napomáhajú zníženiu miery únavy a vyčerpania a vitamín B6 optimalizuje správnu funkciu imunitného systému.

 - netreba ho zapíjať, čím je príjem energie počas krátkych a/alebo intenzívnych výkonov jednoduchší
 - Izotonická hustota gélu umožňuje ľahké vstrebanie energie
 - Sacharidy ako zdroj energie sú vo forme maltodextrínu, ktorý má vysoký glykemický index (100) a energia sa z neho preto uvoľní rýchlo; navyše pri rovnakom osmotickom tlaku obsahuje násobne viac energie než v prípade glukózy
 - Príjem energie každých 25 minút.

DÁVKOVANIE

Počas výkonu odporúčame užiť 2 izotonické gély za hodinu. V závislosti na dobe a intenzite námahy je možné spotrebovať až 6 kusov izotonického gélu, čo je maximálna odporúčaná dávka počas výkonu. Enervit Isotonic Gel netreba zapíjať.

ZLOŽENIE

Voda, maltodextrín (30 %), zahusťovadlá: xanthanová guma a gellanová guma, kyselina citrónová, regulátor kyselosti: citrát sodný, aróma, sladidlo: sukralóza, konzervačné činidlo: sorbát draselný, nikotinamid (vitamín B3), pyridín-hydrochlorid (vitamín B6), thiamín (vitamín B1).

UPOZORNENIE

Skladovať v suchu a chlade. Produkt by mal byť používaný ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok pre športovcov.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 60 ml
Energetická hodnota79,8 kcal/ 334,8 kJ
Bielkoviny0 g
Sacharidy19,8 g
- z toho cukry0,6 g
Tuky0 g
- z toho nasýtené tuky0 g
Vitamín B1 (thiamín)0,17 mg
Vitamín B3 (niacín)2,4 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)0,21 mg
Soľ (Chlorid sodný)0 g
Štítky: Bez lepku