Menu
Nákupný košík

HEALTHYCO PROTEINELLA 400 G COOKIE DOUGH

Nátierka od švédskeho výrobcu HealthyCo, je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny a nie prázdne kalórie. Proteinella obohatená o bielkoviny (srvátkový proteínový izolát) je bez pridaného cukru.
Proteinella obsahuje Maltitol (alkoholický cukor) s kalorickou hodnotou o 70% nižšou ako bežný cukor a asi o polovicu nižším glykemickým indexom ako sacharóza.
Obsah zdravých tukov, antioxidantov a vitamínov je zastúpený surovinami použitými na výrobu, napríklad lieskové oriešky, kakao a kokosový olej.
Zabudnite na výčitky a doprajte si niečo dobré a pritom zdravé. Dajte si proteinellu, ktorá si vás získa skvelou prírodnou chuťou

Zloženie:

sladidlo (maltitol), slnečnicový olej, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) 12%, sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (2%), kokosový olej, zahustené maslo (z mlieka), emulgátor ( slnečnicový lecitín), morská soľ, prírodná aróma, farbivo (extrakt z papriky).

Alergény:

Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie:

Nadmerná spotreba môže mať laxatívny účinky.Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a pri teplote do 20 stupňov.


Zloženie
Nutričné hodnotyv 100 g výrobku
Energetická hodnota2096 kJ / 501 kcal
Bielkoviny17 g
Sacharidy44 g
- z toho cukry8,6 g
- z toho polyoly33,7 g
Tuky35 g
- z toho nasýtené tuky2,4 g
Soľ (Chlorid sodný)0,15 g