Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA BLACK BURN 210 G

BIOTECH USA BLACK BURN 210 G
-15 %

Výživový doplnok - termogénny v prášku, v ktorom tvoria základ nápoja obľúbené zložky ako L-karnitín, L-tyrozín, CLA, HCA alebo inozitol, komplex vitamínov a minerálnych látok. Medzi širokospektrálnymi účinnými látkami produktu je aj 9 rôznych rastlinných extraktov, napríklad extrakty z koreňa Coleus forskohlii a z listov zeleného čaju, alebo zo zelenej kávy a guarany. Posledné 3 z rastlinných extraktov slúžia aj ako prírodný zdroj kofeínu, ale nápoj je obohatený aj o pridaný bezvodý kofeín. Jednou z výhod ochuteného nápoja v prášku Black Burn je, že obsahuje aj vlákninu inulín, rozpustnú vo vode.

  • 9 druhov rastlinných extraktov
  • pridaný karnitín, HCA a CLA
  • obsahuje aminokyselinu L-tyrozín
  • obohatený o vitamíny a minerály

Dávkovanie:

1 porciu (7 g = 2 zarovnané dávkovacie lyžice = 2 čajové lyžičky) medzi jedlami, rozpustené v 300 ml vody, v miešacej fľaši. Nekonzumuj pred spaním. Neprekračuj odporúčanú dávku!

Zloženie:

Inulín, L-karnitín L-tartrát 17,1%, arómy, L-tyrozín, CLA prášok 7,1% [glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuričný sirup, kazeinát sodný (obsahuje mlieko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), stabilizátor (difosforečnany)], kakao (Theobroma cacao) extrakt zo semien, kyselina (kyselina citrónová), acetyl L-karnitín 4,3%, inozitol 4,3%, cholín citrát 3,7%, extrakt zo zŕn zelenej kávy, prípravok z extraktu zo semien guarany (Paullinia cupana) (prírodný extrakt z guarany, kofeín), bezvodý kofeín 2,1%, extrakt z plodov garcínie kambodžskej (Garcinia Cambogia), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z koreňa žihľavy indickej (Coleus forskohlii), quercetin [z extraktu púčkov sofory japonskej (Sophora japonica)], sladidlo (sukralóza), extrakt z koreňa púpavy lekárskej (Taraxacum officinale) (extrakt z púpavy lekárskej, maltodextrín), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum), fumaran železnatý, oxid zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, kyselina nikotínová, farbivo (Allura červená AC3), pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, jodid draselný. 3Allura červená AC: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie:

Produkt ulož mimo dosahu detí! Výživový doplnok nenahrádza vyrovnanú, pestrú stravu a zdravý spôsob života! Obsahuje kofeín (200 mg / porcia, 66,7 mg / 100 ml produkt pripravený na konzumáciu). Konzumácia sa neodporúča deťom mladším ako 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, osobám s vysokým krvným tlakom, osobám precitlivelým na kofeín, osobám so známou základnou chorobou ako aj v prípade užívania liekov!

Zloženie
Nutričné hodnoty1 dávka (7 g)
- z toho cholín87 mg
- z toho resveratrol43 mg
Cholín citrát252 mg
Extrakt z koreňa Pohánkovca japonského (Polygonum cuspidatum)45 mg
Extrakt z koreňa púpavy73 mg
L-tyrozín500 mg
- z toho HCA90 mg
- z toho polyfenoly57 mg
Cholín87 mg (252 mg cholín citrát )
CLA ( Konjugovaná Linolová kyselina )300 mg
Coleus forskohlii extract90 mg, z toho 12 mg forskolin
Extrakt z garcinie cambogie150 mg
Extrakt z guarany200 mg
Extrakt z púpavykoreň, 73 mg
Extrakt zo zeleného čaju150 mg
Inozitol300 mg
Inulín1333 mg
Kofeín200 mg (z bezvodého kofeínu, z extraktu semien guarany, zeleného čaju, elených kávových zŕn)
Kvercetín dihydrát94 mg
L-karnitín1020 mg (L-karnitín L-tartrát, acetyl L-karnitín)
Quercetín94 mg (extrakt z kvetov Sofory japonskej (Sophora japonica))
Theobroma - kakao160 mg
Vitamín B12 (kobalamín)1,6 µg
Vitamín B3 (niacín)3,2 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)3,9 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)0,79 mg
Vitamín B9 (kyselina listová)138 µg
Chróm19 mcg
Jód53,3 mcg
Železo10 mg
Zinok4,2 mg