Menu
Nákupný košík

NOCCO BCAA 330 ML

NOCCO BCAA  330 ML
NOCCO BCAA 330 ML
2,50€
Bez DPH: 2,08€
Cena vo vernostných bodoch: 200
24 alebo viac 48,96€

Dostupné možnosti

NOCCO BCAA+ je rýchlo vstrebateľný sýtený nápoj s obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA a 6 druhov vitamínov, bez cukru a kofeínu. Tento osviežujúci nápoj zlepšuje a urýchľuje regeneráciu, zabraňuje katabolizmu a podporuje rast svalov bez tuku. Jedna plechovka obsahuje až 5000 mg BCAA v pomere 4:1:1 a vitamíny, ktoré pokrývajú 100% odporúčaného denného príjmu. BCAA+ je úplne bez cukru a má iba 20 kalórií. Najlepšie chutí vychladený!

BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nie je schopné "vyrobiť" a musí ich prijímať v jedle alebo pomocou doplnkov výživy. Po vyčerpaní svalového glykogénu počas cvičenia sú BCAA metabolizované vo zvýšenej miere a výsledkom je úbytok svalovej hmoty. Príjem BCAA má výrazný vplyv na budovanie svalov a ich ochranu pred katabolizmom. Štúdie dokázali, že príjem BCAA pri cvičení nalačno zvyšuje mieru spaľovania tukov a znižuje svalovú únavu po cvičení.

Príchuť jablko a citrus je bez kofeínu a používa sa po tréningu.

ZloženieSýtená voda, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), vitamíny (kyselina listová, biotín, niacín, vitamín B6, vitamín B12, vitamín D3), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma (citrus, bazový kvet), sladidlo (sukralóza), farbivo (betakarotén).AlergényNeobsahuje alergény.UpozorneniePotravina, tekutina, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Príchute caribean, red berry, miami, hruška, ice soda sú s kofeinom

Zloženie:

Sýtená voda, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), kofeín, extrakt zo zeleného čaju, vitamíny (niacín, vitamín B6, kyselina listová, biotín, vitamín D, vitamín B12), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma (ananás, frapefruit), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Alergény:

Neobsahuje alergény.

Upozornenie:

Potravina, tekutina, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


Zloženie
Nutričné hodnotyV 330 ml
Energetická hodnota4 kcal
Bielkoviny900 mg
BCAA3000 mg (4:1:1)
Kofeín180 mg
Vitamín B12 (kobalamín)0,8 mcg
Vitamín B3 (niacín)3,9 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)0,42 mg
Vitamín B7 (Biotín)15 mcg
Vitamín B9 (kyselina listová)30 mcg
Vitamín D1,5 mcg