Menu
Nákupný košík

WEIDER PROTEIN 80 PLUS 500 G

WEIDER PROTEIN 80 PLUS 500 G
-21 % Momentálne nedostupné
WEIDER PROTEIN 80 PLUS 500 G
37,90€
29,90€
Bez DPH: 24,92€
Cena vo vernostných bodoch: 1550

Dostupné možnosti

Inovovaný, 4-zložkový proteínový prípravok s obsahom 83 % vysokokvalitných bielkovín na budovanie čistej svalovej hmoty. Základ tvorí kombinácia rýchlo a pomaly stráviteľných bielkovín, vitamínu B6 a vápnika. Prípravok sa vyznačuje nízkym obsahom sacharidov a tukov.Vhodné pre športovcov a fyzicky zaťažených ľudí na podporu tvorby svalovej hmoty a sily. PROTEIN 80 PLUS je prípravok, ktorý sa vyznačuje nízkym obsahom sacharidov a tukov.

Dávkovanie:

Rozmixujte jednu dávku / 30 g - 2 polievkové lyžice / spolu s 300 ml. mlieka alebo vody. Užite 1-3 dávky denne podľa nároku na denný príjem bielkovín. Vhodné užiť po tréningu a ako posledné jedlo pred spaním.

Zloženie:

kazeinát vápenatý, mliečny izolát, srvátkový koncentrát, vaječný albumín, aróma, acesulfam-K, aspartám, guarová guma, kyselina askorbová, pyridoxin HCl, uhličitan vápenatý.

Alergény:

Obsahuje mlieko a vajcia.

Upozornenie:

Výrobok nie je plnohodnotnou náhradou pestrej a vyváženej stravy. Potravina určená na splnenie zvýšených nárokov na výživu, hlavne pre športovcov. Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním prípravku sa poraď so svojím športovým lekárom. Prípravok obsahuje stopy fenylalanínu a laktózy (4,5 %), nie je vhodný pre fenylketonurikov a osoby trpiace neznášanlivosťou laktózy. Skladuj mimo dosahu detí, na suchom, tmavom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 dávku = 30 g ( príchuť banán )
Energetická hodnota466 kJ / 110 kcal
Bielkoviny24 g
Sacharidy2,3 g
- z toho cukry2 g
Tuky0,5 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny0,3 g
Vitamín B6 (pyridoxín)0,6 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,08 g
Vápnik400 mg