Menu
Nákupný košík

REFLEX NUTRITION

Výživový doplnok. Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 33 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde s..
13,90€ Bez DPH:11,58€
Albion® Magnesium obsahuje pufrovaný bisglycinát horečnatý v spojení s kyselinou citrónovou. Bisglicinát tak funguje ako alkalizačné činidlo, teda znižuje kyslosť prostredia a umožňuje oxidu horečnatému sa vstrebať. Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zníž..
14,50€ Bez DPH:12,08€
Reflex Nexgen® Sports Multivitamin je multivitamínový komplex vyrábaný najpokročilejšími technológiami v laboratóriách s farmaceutickou kvalitou určený všetkým ľuďom pre podporu celkového zdravia. Obsahuje najdôležitejšie minerály, vitamíny a látky, ktoré prispievajú k udržaniu f..
13,90€ Bez DPH:11,58€
Omega 3 značky Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálničku. Bez obsahu ťažkých kovov a ďalších znečisťujúcich zložiek.Dávkovanie:Užívajte 1 kapsulu 3x denne s jedlom. Deti od 3 rokov - 1 kapsu..
12,30€ Bez DPH:10,25€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)