Menu
Nákupný košík

Olimp Ashwagandha 600 Sport, 60 kapsúl

Olimp Ashwagandha 600 Sport, 60 kapsúl
Novinka -37 % Momentálne nedostupné
Olimp Ashwagandha 600 Sport, 60 kapsúl
14,50€
9,16€
Bez DPH: 7,63€

Koncentrovaný extrakt koreňa Ashwagandha (Withania somnifera L.) vo forme ľahko prehĺtateľných kapsúl. Vďaka silným antioxidačným vlastnostiam posilňuje imunitný systém a podporuje ho v boji proti voľným radikálom. Zlepšuje náladu a zlepšuje proces pamäti.

 - Prírodný silný antioxidant
 - Zlepšuje mozgovú činnosť a proces memorizácie
 - Má pozitívny vplyv na zvýšenie sily
 - Zvyšuje odolnosť voči stresu
 - Stará sa o dobrú náladu a pozitívny postoj a pomáha upokojiť nervy.

Ashwagandha KSM-66 je vysoko kvalitný extrakt (patentovaný) a vyrába sa podľa princípov "zelenej chémie". Ashwagandha je zaradená do skupiny adaptogénov, ktoré majú pozitívny vplyv na transformáciu energetických procesov, prebiehajúcich v ľudskom tele. Chráni bunky pred pôsobením voľných kyslíkových radikálov a podporuje stavbu svalov. Okrem toho podporuje procesy učenia sa, memorovania a udržiavania dobrej psychickej kondície aj u starších ľudí.

Dávkovanie:

1 kapsula 2 krát denne s jedlom, zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

60% extrakt z koreňa ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), plniaca látka - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, kapsula (želatína, farbivo: E171).

Upozornenie:

Doplnok výživy určený pre dospelých ľudí, najmä športovcov a osoby s aktívnym životným štýlom. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať v prípade precitlivenosti na Ashwagandu. Počas užívania prípravku nepiť alkohol a neužívať hypnotiká, sedatíva alebo anxiolytiká. Chráň pred mrazom, vlhkosťou, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Skladuj mimo dosahu detí. Odporúčame dostatočný pitný režim a neprekračovať odporúčanú dennú dávku.

Zloženie
Nutričné hodnotyV dávke (1 kapsla)
Ashwaganda300 mg