Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

WEIDER MAXIMUM KREA-GENIC 120 KAPSLÍ

Najúčinnejší kreatín. Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu.
Ideálny prípravok na zlepšenie krátkodobého intenzívneho výkonu, prírastku svalovej hmoty a zvýšenie sily. Krea-Genic umožňuje veľmi účinnú suplementáciu kreatínom - funguje bez nasycovacej fázy, pričom sa nemení na neúčinný kreatinín. Prípravok potláča tvorbu kyseliny mliečnej a nezavodňuje! Krea-Genic: predstavuje novú generáciu kreatínu s vylepšeným transportným systémom. Patentovaná, dvakrát chránená kreatínová formula (maximálna stabilita v žalúdku i v krvi) posúva vstrebateľnosť kreatínu na vyššiu úroveň a tým aj efektivitu získavania maximálnych svalových prírastkov, nárastu sily a zlepšenie potréningovej regenerácie.
Krea-Genic funguje na základe maximálnej stability kreatínu v tvojom organizme. Unikátna je nielen 100% stabilnosť kreatínu, ktorý je prijímaný svalovou bunkou, ale i to, že Krea-Genic vháňa kreatín do buniek vysokou rýchlosťou. To má za následok omnoho vyššiu a rýchlejšiu tvorbu ATP (adenosintrifosfát), ktorý je hlavným zdrojom energie pre prácu svalov.
- 100% čistá forma kreatínu
- najstabilnejšia forma kreatínu na trhu
- funguje bez nasycovacej fázy
- zvyšuje silu a výkon počas vysokointenzívneho intervalového tréningu
- vynikajúca vstrebateľnosť a využiteľnosť kreatínu

Dávkovanie:

4 kps najlepšie 30 min. pred tréningom, v netréningové dni dve ráno a dve večer, zapi väčším množstvom vody, odporúčame užívať 6 týždňov, potom je nutné zaradiť 2-4 týždne pauzu.

Zloženie:

patentovaná zmes Krea-Genic obsahuje 94% kreatín monohydrátu, regulátor kyslosti - 6% uhličitan sodný, želatína, Antioxidant: kyselina askorbová (vit. C - E 300). Protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý. Farbivá: E110, E124, E171, E172.

Upozornenie:

Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, dobre uzavreté. Uchovávaj mimo dosahu detí. Pri užívaní prípravku dbaj na dostatočný príjem tekutín. Neprekračuj dennú odporúčanú dávku. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyV dávke = 4 kapsle
Krea-genic3000 mg