Menu
Nákupný košík

Výživová poradňa

Bioimpedančná analýza tela - kontrolné meranie
Novinka
Kontrolné meranie je ideálne pre sledovanie pokroku od vstupného merania. Minimálny odporúčaný rozostup medzi jednotlivými meraniami sú 2 týždne, za optimum považujeme 4 týždne od posledného merania. Merania vykonávame metódou DSM-BIA na zariadeniach INBODY 770. Výhoda tejto metódy je, že nenechá ..
25,00€ Bez DPH:20,83€
Bioimpedančná analýza tela a pokročilá diagnostika
Novinka
Merania vykonávame metódou DSM-BIA na zariadeniach INBODY 770. Výhoda tejto metódy je, že nenechá žiadnu časť tela bez povšimnutia. Analýza DSM-BIA má telo rozdelené na 5 segmentov a impedancia (meranie odporu, ktoré kladie telo) sa pre každý segment  meria nezávisle.Táto bezpečná metóda ..
45,00€ Bez DPH:37,50€
Individualizovaný stravný plán s mesačnou starostlivosťou
Novinka
Vypracovanie stravného plánu nadväzuje na vstupnú konzultáciu a na výsledky z BodyScanu. Dáta z bio-impedančnej analýzy nie sú povinné, avšak meranie odporúčame absolvovať minimálne pred nástupom na program. Stravný plán obsahuje vypracovanie jedálnička na mieru podľa individuálnych potrieb a prefe..
129,00€ Bez DPH:107,50€
Nutričná terapia All Inclusive
Novinka
Všetko potrebné na jednom mieste. Rozhodli ste sa zlepšiť váš telesný stav, upraviť jedálniček, dozvedieť sa správnom výbere potravín a ich vhodných kombináciách? Ste tu správne. Program All Inclusive v sebe zahŕňa na seba naviazané procedúry ktorých cieľom je zabezpečiť maximálnu podporu a vedenie ..
229,00€ Bez DPH:190,83€
Vstupný pohovor a diagnostika
Novinka
V rámci stanovenia základnej anamnézy je vždy potrebné absolvovať vstupný pohovor. Ten vieme vyriešiť osobne v našich priestoroch, alebo na inom dohodnutom mieste, prípadne telefonicky, či cez videohovor. Pochopením vášho spôsobu života, pracovnej a fyzickej záťaže, stravovacích návykov, športových ..
36,00€ Bez DPH:30,00€
Vstupný pohovor a diagnostika + Individualizovaný stravný plán s mesačnou starostlivosťou
Novinka -22 %
V rámci stanovenia základnej anamnézy je vždy potrebné absolvovať vstupný pohovor. Obsolvujte ich v našich priestoroch, alebo na inom dohodnutom mieste, prípadne telefonicky, či cez videohovor. Pochopením vášho spôsobu života, pracovnej a fyzickej záťaže, stravovacích návykov, športových aktivít a v..
165,00€ 129,00€ Bez DPH:107,50€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)