Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Multivitamín

Multivitamín

Značka: BIOTECH USA
Objavte kúzlo jednej tabletky každý deň! One-a-day nie je hocijaký multivitamín. Je to viaczložkový doplnok výživy obsahujúci dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré sa navzájom dopĺňajú pri vstupe do vášho organizmu. Táto fantastická vitamínová zmes obsahuje 12 vitamínov, medzi nimi aj rad prosp..
15,90€ Bez DPH:13,25€
EXTRIFIT V 52 VITA COMPLEX FORTE 60 TBL
Novinka
Značka: EXTRIFIT
V 52 je profesionálna multivitamínová a multiminerálový formula obsahujúca 52 aktívnych látok vytvorená špeciálne pre osoby s vysokou fyzickou a psychickou záťažou a pre výkonnostných a kondičných športovcov. Obsahuje okrem vitamínov a minerálov rad ďalších účinných látok ako adaptogény, enzýmy a pr..
21,50€ Bez DPH:17,92€
Značka: MYPROTEIN
MyVitamins Daily Multivitamin sú cenovo efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť a dosiahnuť základný príjem vitamínov, ktoré vaše telo potrebuje pre výkon a správne fungovanie. So zvýšenou námahou, ktorú tréning na telo kladie, je dobrý multivitamín kľúčom k správnemu nutričnému programu každého športov..
19,90€ Bez DPH:16,58€
Komplexná zmes vitamínov a živín pre mužov. Vitamíny, minerály a ďalšie základné živiny sú základné stavebné kamene ľudského tela a sú zodpovedné za naše energetické hladiny, výkon a vitalitu. V jednej kapsuli sa nachádza viac než 75 aktívnych látok, ktoré tvoria základ tohto multivitamínu.Obsahuje ..
20,90€ Bez DPH:17,42€
Reflex Nexgen® Pro 90 kps
Novinka
Výživový doplnok. Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 33 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde s..
17,90€ Bez DPH:14,92€
MULTI PRO je profesionálna zmes multivitamínov a minerálov balená v balíčkoch po šiestich kapsulách.Vitamíny a minerály sú veľmi doležité základné živiny, ktoré musia byť dostatočne podávané na udržanie optimálneho zdravia. Avšak v dnešnom toxickom prostredí a s potravinami s nízkym obsahom živýn sa..
26,50€ Bez DPH:22,08€
UNIVERSAL ANIMAL PAK 30 SÁČKOV
Novinka -15 %
AnimalPak vám dodá všetko čo potrebujete. Každý balíček obsahujelátky, ktoré zlepšujú výkon, ako napr. pyridoxínalfa-ketoglutarát, karnitín, L-arginín, kyselina alfa lipoová,eleutero, atď. Navyše obsahuje viac ako 60 klúčových zložiek,ktoré organizmus dostáva v správnych dávkach a v správny čas.- zv..
52,00€ 44,20€ Bez DPH:36,83€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)