Menu
Nákupný košík

Kofeín

Kofeín je stimulant, ktorý významným spôsobom dodáva telu energiu, čím pomáha zlepšovať aktivitu, odstraňuje únavu, pomáha sústredenosti a zlepšuje náladu. Pôsobí na centrálnu nervovú sústavu, zrýchľuje tep, zvyšuje krvný tlak, odbúrava tuk, pomáha pri odvodňovaní, pomáha pri vstrebávaní cukru z krvi a uvoľňuje svalstvo. Najznámejším zdrojom kofeínu je hlavne káva, ale aj kakaovník, guarana či ženšen. 

GYMBEAM KOFEIN 90 TBL
Novinka -17 %
Značka: GymBeam
Kofeín patrí medzi najpoužívanejšie stimulanty, ktoré sa vo fitness svete tešia veľkej obľube. Hodí sa pre nabudenie organizmu počas náročného dňa alebo tréningu. Býva pravidelne v zložení energetických nápojov či pre-workout zmesí a je aj prirodzenou súčasťou kávy. V tejto forme môže osloviť každéh..
5,95€ 4,95€ Bez DPH:4,13€
SCITEC NUTRITION CAFFEINE 100 KPS
-25 %
Káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Naše kofeínové kapsule umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, zos..
8,30€ 6,23€ Bez DPH:5,19€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)