Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Viaczložkové proteíny

Viaczložkové proteíny sú svojím zložením výnimočné. Obsahujú bielkoviny z rôznych zdrojov proteínov ako je napríklad kazeínový, srvátkový, sójový, hovädzí, pšeničný a vaječný proteín. Používajú sa na rast a udržiavanie svalovej hmoty vďaka svojej vysokej biologickej hodnote. Ponúkajú vyvážený poddiel aminokyselín pre rast a regeneráciu svalov. Sú vhodné pre podporu výživy šliach, väzív a kostí.

Značka: ALL STARS
Bielkoviny sú základným kameňom pre rast svalov. Proteíny sú tvorené malými dielikmi - aminokyselinami. Dostatok bielkovín v strave zabezpečuje pozitívnu dusíkovú bilanciu, teda stav anabolizmu. Športovci a najmä siloví majú potrebu bielkovín niekoľkonásobne vyššiu ako bežní ľudia. Ich príjem by mal..
31,90€ Bez DPH:26,58€
Značka: BIOTECH USA
Biotech USA Protein Power je výborný ochutený viaczložkový proteín obohatený o mikronizovaný kreatín určený športovcom, ktorí chcú zvýšiť výkon, zlepšiť rast svalov a urýchliť regeneráciu. Obsahuje tri druhy proteínu: izolát sójovej bielkoviny, kazeinát vápenatý a srvátkový bielkovinový koncentrát. ..
22,90€ Bez DPH:19,08€
Značka: BIOTECH USA
Jedna porcia Ultra Losszmiešaná s vodou obsahuje iba 98 kalórií, takže 2 kokteily počasdňa ako náhrada jedla poskytujú minimálny kalorický príjem.Vláknina vám pomáha naplniť žalúdok bez ďalších dodatočnýchkalórií. Ultra Loss obsahuje množstvo dôležitých vitamínov aminerálov, ktoré podporujú zdravú v..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Značka: KOMPAVA
Wellness Protein je navrhnutý tak, aby telu dopĺňal všetky potrebné látky s dôrazom na jeho maximálnu efektívnosť a využiteľnosť v organizme. Pomáha dosiahnuť stanovené ciele vyformovanej postavy a zdravého životného štýlu. Zabezpečuje dostatočný a dlhodobý prísun všetkých potrebných látok pre správ..
18,95€ Bez DPH:15,79€
Createston prvýkrát kombinuje známe kreatínové suplementy pre rast svalstva spolu s peptidami, aminokyselinami a daľšími suplementami, pričom súčasne forsíruje aj odbúravanie tukov. Výsledkom tohto pôsobenia je dramatická výstavba beztukovej svalovej hmoty (4-6 kg), vzostup sily a rýchlosti o cca 30..
69,90€ Bez DPH:58,25€
Značka: WEIDER
Inovovaný, 4-zložkový proteínový prípravok s obsahom 83 % vysokokvalitných bielkovín na budovanie čistej svalovej hmoty. Základ tvorí kombinácia rýchlo a pomaly stráviteľných bielkovín, vitamínu B6 a vápnika. Prípravok sa vyznačuje nízkym obsahom sacharidov a tukov.Vhodné pre športovcov a fyzicky za..
24,90€ Bez DPH:20,75€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)