Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Proteíny na chudnutie

Proteíny na chudnutie poskytujú základný zdroj bielkovín s vysokým podielom aminokyselín v proteíne, ktorý vás určite zasýti, a pritom obsahuje len minimálne množstvo sacharidov a tukov. Výhodou je, že telo spotrebuje viac energie pri procese trávenia bielkovín ako pri trávení tuku či sacharidov, a tým sa dostáva do procesu chudnutia. Je vhodný aj pri budovaní čistej svalovej hmoty, alebo na doplnenie bielkovín kedykoľvek počas dňa.

Značka: ALL STARS
Bielkoviny sú základným kameňom pre rast svalov. Proteíny sú tvorené malými dielikmi - aminokyselinami. Dostatok bielkovín v strave zabezpečuje pozitívnu dusíkovú bilanciu, teda stav anabolizmu. Športovci a najmä siloví majú potrebu bielkovín niekoľkonásobne vyššiu ako bežní ľudia. Ich príjem by mal..
31,90€ Bez DPH:26,58€
Značka: BIOTECH USA
Biotech USA Protein Power je výborný ochutený viaczložkový proteín obohatený o mikronizovaný kreatín určený športovcom, ktorí chcú zvýšiť výkon, zlepšiť rast svalov a urýchliť regeneráciu. Obsahuje tri druhy proteínu: izolát sójovej bielkoviny, kazeinát vápenatý a srvátkový bielkovinový koncentrát. ..
22,90€ Bez DPH:19,08€
Značka: BIOTECH USA
Jedna porcia Ultra Losszmiešaná s vodou obsahuje iba 98 kalórií, takže 2 kokteily počasdňa ako náhrada jedla poskytujú minimálny kalorický príjem.Vláknina vám pomáha naplniť žalúdok bez ďalších dodatočnýchkalórií. Ultra Loss obsahuje množstvo dôležitých vitamínov aminerálov, ktoré podporujú zdravú v..
18,90€ Bez DPH:15,75€
100% Casein Complex je zmesou dominantnej mliečnej bielkoviny – micelárneho kazeínu- zmesou výlučne z kazeínových bielkovín. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a veľmi vysokým obsahom l-glutamínu (vyšším, než srvátkové bielkoviny). L-..
35,50€ Bez DPH:29,58€
Značka: WEIDER
Inovovaný, 4-zložkový proteínový prípravok s obsahom 83 % vysokokvalitných bielkovín na budovanie čistej svalovej hmoty. Základ tvorí kombinácia rýchlo a pomaly stráviteľných bielkovín, vitamínu B6 a vápnika. Prípravok sa vyznačuje nízkym obsahom sacharidov a tukov.Vhodné pre športovcov a fyzicky za..
24,90€ Bez DPH:20,75€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)