Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Náhrada stravy

Náhrada stravy je špeciálne vyvinutá zmes bielkovín s vysokoenergetickou nutričnou výživou obsahujúcou rôzne kombinácie sacharidov, cukrov, proteínov, vitamínov, minerálov, tráviacich enzýmov a vlákniny. Sú vyrábané technológiami a dokážu vám nahradiť ktorékoľvek jedlo počas dňa. Ľudom ktorí trpia nízkokalorickým deficitom, podvíživou alebo nemajú pĺnohodnotú stravu, sú odporúčané práve náhrady stravy. Je vhodné užívať aj pri naberaní svalovej hmoty, na regeneráciu po športovej či fyzickej aktivite, alebo doplnenie kalórií.

Značka: BIOTECH USA
Jedna porcia Ultra Losszmiešaná s vodou obsahuje iba 98 kalórií, takže 2 kokteily počasdňa ako náhrada jedla poskytujú minimálny kalorický príjem.Vláknina vám pomáha naplniť žalúdok bez ďalších dodatočnýchkalórií. Ultra Loss obsahuje množstvo dôležitých vitamínov aminerálov, ktoré podporujú zdravú v..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Značka: EXTRIFIT
Plnohodnotné vysokoproteínové jedlo ( 25 g bielkovín v jedinej porcii ) Protein Break. je určený k príprave ideálnych  raňajok či desiatej  s komplexným nutričným zložením a optimálnym zastúpením živín.Tento produkt je v športovej a funkčnej strave absolútne ojedinelý a unikátny. Kombináci..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Značka: KOMPAVA
Proteín je zložený z vysoko kvalitného srvátkového a mliečneho proteínového koncentrátu, vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých na regeneráciu a ochranu svalovej hmoty. Celkový komplex bielkovín prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k zachovaniu zdravia kostí. Zen Whey obsahuje v jednej dáv..
16,90€ Bez DPH:14,08€
Značka: NUTREND
Nutrend Protein Porridge je lahodná bezlepková proteínová ovsená kaša bohatá na dôležité živiny, ktorá sa vyznačuje ľahkou a rýchlou stráviteľnosťou. Obsahuje unikátnu zmes vlákniny, chia semienok, minerálov a vitamínov (hlavne vitamín D a vitamín K) a taktiež v nej nájdete vysoké množstvo vápnika. ..
6,80€ Bez DPH:5,67€
Značka: NUTREND
Protein pudding je vhodný do jedálnička športovcov, ktorí potrebujú doplniť bielkoviny, alebo pre všetkých, ktorí chcú spestriť jedálniček a v rámci zdravého životného štýlu dodržiavajú pravidelnú stravu. Tento lahodný pudingový krém si môžete dopriať bez výčitiek aj ako náhradu za dezert.Obsahuje p..
9,10€ Bez DPH:7,58€
Je načase myslieť na palacinky tak, ako na jeden z prvkov fitness stravy! Palacinky neboli v kruhu športovcov doteraz veľmi populárne, pretože boli považované za žalúdočné bomby plné sacharidov. Náš chutný PROTEIN PANCAKE bol vyvinutý na to, aby podporoval potreby vyššieho príjmu bielkovín u športov..
25,40€ Bez DPH:21,17€
Značka: WEIDER
Weider Proteín Cookie je nielen chutné občerstvenie, je to tiež mimoriadny zdroj rastlinných bielkovín. Bohatý na živiny, sacharidy a bielkoviny. Weider Protein Cookie je chutný koláčik pre rast a obnovu svalov. Na dosiahnutie anabolického stavu musí byť naša strava hyperenergetická a hyperproteická..
2,90€ Bez DPH:2,42€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)