Menu
Nákupný košík

STACKER2 4 EURO 100 KPS

spaľovač tukov Stacker 4 je v Európe zaužívaný už 15 rokov. Je známy ako najpredávanejší spaľovač tukov na kontinente! Táto popularita sa dosiahla jednoducho dosiahnutím najlepších výsledkov. Stohovač 4 drasticky zvyšuje váš metabolizmus a núti vaše telo využívať vaše tukové zásoby ako zdroj energie na spaľovanie tohto tuku. Stacker 4 má veľmi prepracované zloženie zamerané na stratu prebytočných kilogramov a zároveň poskytuje obrovské zvýšenie energie , vďaka čomu budete ostrí a v strehu.
Stacker 4 je najsilnejší a najpredávanejší spaľovač tukov v celej Európe! Stohovač 4 je vyrobený tak, aby pri chudnutí neplytval svalom; spaľuje iba tuky a nič iné!

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu po jedle, maximálne 3 kapsule za deň.

Zloženie:

Extrakt z listov zeleného čaju 60%, listy Yerba Mate, semená z Guarany, Capsicum annuum, semená z kola orechu, koreň ženšenu, bezvodný kofeín, želatína, kyselina stearová, oxid titaničitý, FD & C yellow # 5, FD & C yellow # 6.

Upozornenie:

Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste pri izbovej teplote! Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčíte, ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom! Prípravok obsahuje okrem iného aj kofeín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu alebo synefrínu (napr. Káva, čaj, sóda a ďalšie potravinové doplnky obsahujúce fenylefrín alebo kofeín)! Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne požívanie nezlepší výsledky a nie je odporúčané! Pred užívaním konzultujte s lekárom, či máte dobrú fyzickú kondíciu, a to z hľadiska rôznych orgánov (ale nielen týchto), ako je srdce, pečeň či obličky, ďalej či netrpíte chorobami štítnej žľazy, psychickými poruchami, ťažkosťami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, úpornými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou či šedým zákalom. Svoje užívania tohto lieku konzultujte s lekárom tiež, ak beriete liek na predpis alebo voľne predajný! Predtým, ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, rýchly tlkot srdca, dýchavičnosť alebo iné symptómy, ihneď prerušte užívanie! Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy! Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Zloženie
Kofeín300 mg (bezvodý kofeín)
MatrixProprietary zmes - 250 mg ( extrakt zo zeleného čaju 60 % ( z listu ), yerba maté ( Indiánske maté - plod ), guarana ( semená ), Capsicum Annum (paprika aročná - celá paprika ), orech Cola ( < 1 mg kofeínovej skupiny alkaloidov - semená ), sibírsky ženšen ( koreň )
Zloženie aminokyselín (*esenciálne AMK)
ZloženieV 1 dávke = 1 kps