Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION WATER CUT 100 KPS

WATER CUT je komplexnou formulou, určenou pre priemerných ľudí aj pre profesionálnych kulturistov, ktorý môže prispieť k zbaveniu sa prebytočnej vody v tele. Obsahuje 8 dôkladne vyberaných, synergicky pôsobiacich výťažkov z liečivých rastlín a mikroživín. WATER CUT sme vyvinuli tak, aby bol len minimálne stimulujúcim, a aby bolo zabezpečené jeho čo najvšestrannejšie využitie.

Dávkovanie:

Užite 2 kapsule s 500ml vody 2x denne. 1x ráno a 1x poobede. Neprekračujte odporúčanú dávku.

Zloženie:

Kyselina askorbová, artičoky výťažky (Cynara scolymus), želatínová kapsula (hovädzia želatína, farbivo kapsulovej šupky: Candurin Silver Fine, oxid čierneho železa, Brillinatová čierna BN), výťažky zeleného čaju (Camellia sinensis), Brusnica veľkoplodá výťažky (Vaccinium macrocarpon), Púpava lekárska výťažky (Taraxacum officinale), petržlen výťažky (Petrosellium crispum), látka pe zvýšenie objemu (stearát horečnatý), borieva výťažky (Juniperus communis), pyridoxín HCl.

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov!Odporúča sa užívať 2x2 kapsule Water Cut spolu s 500 ml vody, rozdelených na dve časti, 2 kapsule ráno a 2 kapsule poobede. Postarajte sa o zabezpečenie postupnej hydratácie počas celého dňa.

Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 dávke = 2 kps / v celodennej dávke = 4 kps
Extrakt z artičokov350 mg / 700 mg
Extrakt z borievky20 mg / 40 mg
Extrakt z brusníc200 mg / 400 mg
Extrakt z petržlenu100 mg / 200 mg
Extrakt z púpavy100 mg / 200 mg
Extrakt zo zeleného čaju200 mg / 400 mg ( 50% polyfenolov, obsahuje 34 mg kofeínu )
Vitamín B6 (pyridoxín)4 mg / 8 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)500 mg / 1000 mg