Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION TAURINE 90 KPS

SCITEC NUTRITION TAURINE 90 KPS
SCITEC NUTRITION TAURINE 90 KPS
8,90€
Bez DPH: 7,42€
Cena vo vernostných bodoch: 750

Súvisiace produkty

Taurín sa prirodzene vyskytuje v potravinách živočíšneho pôvodu, ale prakticky chýba v potravinách rastlinného pôvodu. Z toho dôvodu môže byť hladina taurínu u vegetariánov nižšia, než u tých, ktorí konzumujú rozličnú potravu.
Taurín je jednoznačne veľmi dôležitou organickou kyselinou, ktorá sa zúčastňuje mnohých procesov látkovej premeny v ľudskom tele. Je všeobecne známe, že taurín je častou zložkou energetických nápojov.
Čo sa týka stravovania športovcov, je dôležité vedieť, že taurín imituje inzulín a zvyšuje objem buniek podobne ako kreatín. Tieto vplyvy podporia rozšírenie svalových buniek a tým sa dosiahne najviac anabolické (rastové) prostredie, v ktorom je hydratácia a proteínová syntéza buniek maximálna.
Taurín je dôležitý pre mozgovú činnosť, ako aj pre nervový systém. Je nevyhnutný pre správnu srdcovú činnosť a hrá dôležitú úlohu aj pri produkcii žlče.

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 3 ks Taurine kapsúl denne, v rovnomerne rozdelených dávkach počas dňa, nalačno, pred a po tréningu, alebo medzi jedlami.

Zloženie:

Taurín, hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu: stearát horečnatý, farbivo: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, briliant black BN.

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
L-taurín1000 mg