Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION REVEX - 16 108 KPS

SCITEC NUTRITION REVEX - 16 108 KPS
do 3 dní
SCITEC NUTRITION REVEX - 16 108 KPS
24,90€
Bez DPH: 20,75€
Cena vo vernostných bodoch: 2100

Revex-16 - je multifunkčný spalovač tuku, ktorý napomáha v diéte nie len odbúravať tuky. Počas diéty potláča chuť do jedla, energizuje organizmus pred a počas tréningu a zabraňuje vstrebávaniu tukov zo stravy. Ďalším dôležitým faktorom pre súťažných kulturistov a fitnesky je znižovanie tekutín v organizme. Zabraňuje viazaniu ďalšej vody v organizme a v pred súťažnom období napomáha k jej znižovaniu. Tento multifunkčný spalovač tuku účinku je práve takým spôsobom ako organizmus potrebuje pre dosiahnutie vašich cieľov. Obsahuje 16 účinných látok, medzi ostatnými kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), výťažky Garnicia Cambogia, výťažky epigalokatechín galátu (EGCG) zo zeleného čaju. Napomáha pri kontrole telesnej hmotnosti, telesného tuku a pocitu hladu. „REVEX-16“ obsahuje chróm, ktorý napomáha pri metabolizme makroživín a tiež pri udržiavaní normálnej hladiny krvného cukru.

Dávkovanie:

Na začiatku sa odporúča užívať v závislosti od individuálnej citlivosti 1-2 kapsule Revex-16, 1-2 krát denne, neskôr možno odporúčanú dávku zvýšiť na maximálne 3 kapsule 2x denne, a to ráno nalačno a poobede. Odporúča sa užívať v podobe kúry, po užívaní po dobu 8-12 týždňov sa odporúča zaradiť prestávku v trvaní 2 týždňov.

Zloženie:

Výťažky rastliny Citrus aurantinum (so 4% obsahom synefrínu), L-fenylalanín, L-tyrozín, koffein anhidrous, výťažky rastliny Garcinia cambogia (60%-ný obsah kyseliny hydroxicitrónovej), výťažky zeleného čaju (>50%-ný obsah polyfenolov), výťažky z horkej tekvičky, Dandelion (Taraxacumofficinale), hesperidín, inozitol, naringin, quercetín, resveratol, kyselina alfa-lipoová, BioPerine®, chróm pikolinát, želatínová kapsula (farbivo kapsľovej šupky: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, allura red AC**)

Upozornenie:

Užívanie produktu nie je vhodné pre osoby s mentálnym ochorením a počas liečby. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom. Neužívajte produkt do dovŕšenia veku 21 rokov, počas tehotenstva a v období dojčenia! Obsahuje kofeín. Produkt môže vplývať na využiteľnosť a účinnosť niektorých liekov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, alebo arašidov.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa dennú dávku = 3 kps
ALA (kyselina alfa-lipoová)10 mg
Cayenské korenie ( paprika )50 mg
Extrakt z čierneho korenia5 mg ( 95% piperin )
Extrakt zelenej kávy400 mg ( 200 mg kyselina chloropenová, kofein 4mg )
Extrakt zo zeleného čaju200 mg
Inozitol50 mg
Kofeín176 mg
Naringin50 mg
Quercetín50 mg
Rhodiola rosea50 mg extrakt
Chróm102 mcg
Zloženie aminokyselín (*esenciálne AMK)
Fenylalanín*300 mg
Tyrozín300 mg