Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION MEGA HMB 90 KPS

SCITEC NUTRITION MEGA HMB 90 KPS
SCITEC NUTRITION MEGA HMB 90 KPS
22,40€
Bez DPH: 18,67€
Cena vo vernostných bodoch: 2200

MEGA HMB ( beta-hydroxy-beta-methylbutytrát )  obsahuje takmer dvojnásobné množstvo účinných látok, než kapsule HMB. HMB, beta hydroxy beta metylbutyrát, esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), metabolit leucínu, sa denne vytvára v ľudskom tele v množstve 0.2-0.4 gramov. Vo vedeckých výskumoch pracujú v priemere s 3 gramovou dennou dávkou. Leucín je aj samostatne, ako aminokyselina pre kulturistov, čoraz populárnejšou účinnou látkou.
Výhody HMB sú nasledovné: nespôsobuje viazanie tuku a vody, nie je stimulantom, a nemá hormonálne účinky. Tento produkt bol vyvinutý pre športovcov, a možno ho použiť tak mimo sezónu, ako aj počas súťažnej prípravy. HMB je vhodné pre dlhodobé, sústavné užívanie.

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 3 x 1 Mega HMB kapsulu spolu s jedlom.

Zloženie:

β-hydroxi β-metylbutirát monohydrát vápenatý, hovädzia želatína, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, briliantová čierna BN

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
HMB ( Hydroxy Beta-Methylbutyrát )900 mg