Menu
Nákupný košík

Scitec Nutrition 100% Hydro Isolate 2 kg

Scitec Nutrition 100% Hydro Isolate 2 kg
Novinka

Hydrolyzovaný srvátkový proteín je jedným z najobľúbenejších zdrojov bielkovín medzi športovcami. Srvátkové bielkovinové koncentráty a izoláty predstavujú rôzny stupeň spracovania, avšak v prípade hydrolyzovaných izolátov použitých v našom produkte hydrolyzácia „predtrávi“ proteín na kratšie aminokyselinové reťazce. Kratšie reťazce aminokyselín sa počas metabolizmu ľahšie vstrebávajú. Práve to odlišuje hydrolyzáty od iných srvátkových bielkovín.

  • Zo 100% hydrolyzovaného srvátkového proteínu
  • S pridaným glutamínom a arginínom
  • Bez cukru
  • Bez lepku

Na rozdiel od produktov, ktoré kombinujú srvátkové proteínové koncentráty a izoláty, srvátkový proteín v 100% HYDRO ISOLATE je hydrolyzovaný. 100% obsah bielkovín HYDRO ISOLATE prispieva k optimálnemu rastu a zachovania svalov a k udržaniu normálnej štruktúry kostí

Použitie:

Zmiešajte jednu dávku (23 g, 2/3 odmerky) 100% prášku Hydro Isolate v 250 ml studenej vody. V tréningové dni po tréningu, v dni odpočinku konzumujte kedykoľvek.

Zloženie:

(príchuť čokoláda) Instantizovaný hydrolyzovaný srvátkový proteín 85 % [hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], L-glutamín 5,2 %, arómy, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, L-arginín 1,7 %, soľ, sladidlá (sukralóza)

Alergény:

Obsahuje mlieko a sóju. Mlieko, vajcia, sója, arašidy, stromové orechy, zeler, ryby, kôrovce, mäkkýše a oxid siričitý.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Doplnok stravy nenahrádza vyváženú, pestrú stravu a zdravý životný štýl! Výrobok by sa mal uchovávať mimo dosahu malých detí!Zloženie
Nutričné hodnotyV dávke (23 g)
Energetická hodnota365 kJ / 86 kcal
Sacharidy1,5 g
- z toho cukry<0,5 g
Soľ (Chlorid sodný)0,32 g