Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION SUPER GUARANA 100 TBL

SCITEC NUTRITION SUPER GUARANA 100 TBL
SCITEC NUTRITION SUPER GUARANA 100 TBL
10,90€
Bez DPH: 9,08€
Cena vo vernostných bodoch: 850

Guarana je prírodným, rastlinným zdrojom kofeínu a iných účinných látok. Jej semená obsahujú kofeín, v približne dva krát takej koncentrácii než kávové bôby. Guarana obsahuje okrem kofeínu aj alkaloidovú zmes xantínu, napríklad teofilín a teobromín, a okrem toho aj iné látky. Možno v nich nájsť napríklad aj polyfenoly. Tradične sa využíva k osvieženiu. Naša Guarana obsahuje aj vápnik, ktorý prispieva k normálnym procesom látkovej premeny, k normálnej činnosti svalov a neurotransmisii, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 2 tablety denne 30 min. pred tréningom, alebo pri hociktorej aktivite.

Zloženie:

Uhličitan vápenatý, extrakt zo semien Paulinia cupana ( 3-5:1 ), Stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý; objemové činidlo: mastenec, stearan horečnatý.

Upozornenie:

Produkt s obsahom kofeínu ( 198 mg/dávka ), neodporúča sa užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dávku = 2 tablety
Guarana900 mg
Vápnik500 mg