Menu
Nákupný košík

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g

Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g
Novinka -18 %
Optimum Nutrition Glutamine Powder 630 g
36,00€
29,65€
Bez DPH: 24,71€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Optimum Nutrition Glutamine Powder je hlavná aminokyselina, ktorá sa podieľa na oprave svalového tkaniva. Je tiež vynikajúcim antikatabolikom. Okrem toho glutamín veľmi priaznivo pôsobí na obranyschopnosť organizmu.

  • Urýchľuje regeneráciu
  • Posilňuje imunitný systém
  • Bojuje proti voľným radikálom
  • Podporuje anabolizmus a inhibuje katabolizmus

L-glutamín je hlavná aminokyselina, ktorá sa podieľa na oprave svalového tkaniva. Optimum Nutrition Glutamine Powder je tiež vynikajúcim antikatabolikom - keď je l-glutamín v krvnom riečisku, telo ho nemusí brať zo svalov. Okrem toho glutamín veľmi priaznivo pôsobí na obranyschopnosť organizmu a optimalizuje činnosť mozgu.

L-glutamín chráni vaše svaly a zároveň optimalizuje regeneráciu poškodených svalových vlákien v dôsledku intenzívneho tréningu. Správna regenerácia je kľúčovým faktorom rastu svalov, a preto je úloha l-glutamínu nepopierateľne dôležitá. L-glutamín je voľná aminokyselina, ktorá sa väčšinou nachádza v krvnom riečisku, tvorí až 61% skupiny voľných aminokyselín prítomných v medzibunkových telesných tekutinách vo svalovom tkanive.

Dávkovanie:

5,1g ( 1 plochá odmerka) zmiešajte s 240ml studenej vody. Odporúča sa konzumovať 2 porcie denne.

Zloženie:

100 % L-glutamín

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.