Menu
Nákupný košík

NUTREND COMPRESS FEVER 120 TBL

Aké najúčinnejšie spaľovače tuku poznáte? Synefrín a kofeín sú garantované kombinácie, Guggulsteróny predstavujú absolútnu špičku, kyselina hydroxycitrónová (HCA) a L-Carnitín nesmie v žiadnej redukčnej (rysovacej) diéte chýbať. A teraz si predstavte, že sú všetky tieto účinné látky obsiahnuté v jednom jedinom suplemente. A nielen to, oni sú tu v tak silných koncentráciách, aké sú na absolútnej hrane možností pre legálny predaj v Českej republike. To je COMPRESS FEVER. A to nie je všetko. COMPRESS FEVER obsahuje aj Bioperine ® (čierne korenie), ktorý zvyšuje využiteľnosť spomínaných účinných látok o ďalších 30%! Porovnajte zloženie COMPRESS FEVER s akýmkoľvek iným spaľovačom, ktorý možno zakúpiť na slovenskom trhu. Nenájdete lepší! A výsledky, ktorých vďaka COMPRESS FEVER dosiahnete, Vám to jednoznačne potvrdia! COMPRESS FEVER je spaľovač len pre tvrdo a intenzívne trénujúcich športovcov. Maximálna možná dávka účinných látok pohltí celé vaše telo a vy na vlastnej koži ucítite explóziu energie, ktorá zahltí vaše trénujúce svaly. Vďaka COMPRESS FEVER posuniete svoje hranice. Svojim zložením ideálne zapadá do radu COMPRESS EXPAND, využíva preparáty len tej najvyššej kvality, ktoré sú preverené mnohoročnými výskumy. Vybrané účinné zložky sú na prírodnej báze, preto ich telo oveľa lepšie vstrebáva a využíva.

Dávkovanie:

3 kapsule ráno na lačno ( cca 30 minút pred raňajkami ) a 3 kapsule na poludnie ( cca 30 minút pred obedom ). Užívajte pravidelne 3 týždne, následne 1 týždeň pauzaa opäť 3 týždne pravidelného užívania. Neodporúčame užívať v podvečerných až večerných hodinách.

Zloženie:

extrakt Garcinia cambogia (50% kyseliny hydroxycitrónovej, 5% garcinolu) - Garcitrin®, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), extrakt zo zelenej kávy (47% kyseliny chlorogenové, 52% polyfenolov) - Svetol®, extrakt z Guarany (10% kofeínu, maltodextrín, farbivo karamel), L-karnitín tartrát, L-tyrozín, L-arginín, L-citrulín malát, extrakt Yerba mate (8 - 10% kofeínu), extrakt Citrus aurantium (8% synefrínu) , extrakt Withania somnifera (3% withanolidů), plnidlo stearan horečnatý, extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov, 8% kofeínu), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, extrakt Ginkgo biloba (24% flavónov), extrakt z čierneho korenia (95% piperín ) - Bioperine®, laktát chrómu.

Upozornenie:

Doplnok stravy, obsahuje kofeín (105 mg / 6 kapsúl) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyV 1 dávke = 6 kps
Citrulín malát360 mg
L-arginín500 mg
L-tyrozín800 mg
Citrus aurantium - extrakt120 mg
Extrakt Withania somnifera100 mg
Extrakt yerba maté200 mg
Extrakt z čierneho korenia5 mg
Extrakt z garcinie cambogie1500 mg
Extrakt z guarany800 mg
Extrakt zelenej kávy800 mg
Extrakt zo zeleného čaju60 mg
Ginkgo biloba40 mg ( extrakt )
L-karnitín tartrát800 mg
Chróm100 mcg