Menu
Nákupný košík

NUTREND BCAA LIQUID 40000 500 ML

NUTREND BCAA LIQUID 40000 500 ML
do 3 dní
NUTREND BCAA LIQUID 40000 500 ML
11,90€
Bez DPH: 9,92€
Cena vo vernostných bodoch: 900

Dostupné možnosti

Súvisiace produkty

AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje 40 000 mg kvalitných aminokyselín (BCAA) pre ochranu a budovanie svalovej hmoty. Tekutá forma AMINO BCAA MEGA STRONG zabezpečuje optimálnu vstrebateľnosť voľných vetvenia aminokyselín L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Obsahuje vetvené esenciálne aminokyseliny v čistej forme L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín a vitamín B6.
AMINO BCAA MEGA STRONG obsahuje esenciálne BCAA - L-Valin, L-izoleucín, L-Leucín. Esenciálne BCAA (branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť z iných zdrojov a je odkázané na ich príjem stravou. BCAA sú dôležité v tréningovom procese pre ochranu svalovej hmoty. Dopĺňanie 30 minút pred tréningom je vhodné pre všetky druhy fyzických aktivít. Či už chceme, alebo nechceme 10-15% energetickej spotreby v priebehu intenzívnej pohybovej aktivity je hradené rozkladom telesných bielkovín (metabolizácia aminokyselín).
Ako fungujú BCAA ako ochrana svalovej hmoty?
Vďaka tomu že doplníme najviac využívané aminokyseliny z externých zdrojov ponúkneme telu k metabolizácii (rozklade) alternatívu - BCAA a organizmus miesto vlastných aminokyselín ”strávi” aminokyseliny doplnené ...
”Potréningový” účinok spočíva v dodaní ”predpripravených” voľných aminokyselín v období regenerácie k rýchlemu zabudovaniu do tréningom poškodených, alebo novo tvorených bielkovinových štruktúr (svalov) ...
- užívanie AMINO BCAA MEGA STRONG 30 minút pred tréningom chráni svalovú hmotu.
- AMINO BCAA MEGA STRONG po tréningu má funkciu ľahko dostupného ”predpripraveného” stavebného materiálu pre regeneráciu a novotvorbu svalovej hmoty.
- pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín.

Dávkovanie:

1 dávka = 40 ml. Vypite 1 dávku cca 30 - 60 minút pred výkonom a 1 dávku ihneď po výkone. Maximálna denná dávka je 80 ml. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pred použitím mierne pretrepte. Podávajte zriedením obsahu odmerky do vody alebo športového nápoja.  

Zloženie:

voda, L-valin, regulátor kyslosti kyselina citronová, L-isoleucin, L-leucin, emulzia pomaranč (aróma, farbivá E 104, E 110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervanty kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlá neohesperidin DC, cyklamát sodný, acesulfam K a sukralóza, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornenie:

Výživový doplnok pre športovcov so sladidlami. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 dávku (40 ml)
Energetická hodnota52 kJ / 12 kcal
Bielkoviny2,3 g
Sacharidy0 g
Vláknina0 g
Tuky0 g
L-izoleucín (BCAA)800 mg
L-leucín (BCAA)560 mg
L-valín (BCAA)1840 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,6 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,02 g