Menu
Nákupný košík

KOMPAVA THERMOFIT 60 KAPSLÍ

KOMPAVA THERMOFIT 60 KAPSLÍ
KOMPAVA THERMOFIT 60 KAPSLÍ
24,00€
Bez DPH: 20,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2190

Termogénny spaľovač tukov obsahuje prírodnú formulu vysoko účinných a tuk spaľujúcich látok. Látky komplexne zvyšujú výkonnosť, zabezpečujú pre telo potrebnú energiu a predlžujú vytrvalosť. ThermoFit dodáva energiu z vlastných zásob tela tým, že štiepi tukové bunky, ktoré sa premieňajú na energiu a vodu. Energiu telo využije a voda sa z tela vylúči von. Podporuje činnosť mozgu pri fyzickej aktivite a odstraňuje pocit únavy. Je vhodný aj pri dlhodobých cestách autom, kedy podporuje mentálnu bdelosť. Vďaka jeho pozitívnemu vplyvu na podporu termogenézy, je vhodný aj v chladnom počasí na zahriatie a prekrvenie všetkých častí tela. ThermoFit je čisto naturálny produkt, bez syntetických látok a neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu.

Dávkovanie:

Prvé 3 dni 2 x 1 kapsula denne ( ráno alebo na obed ), neskôr môžete dávkovanie zvýšiť na 2 x 2 kapsule denne.
Užívajte pred jedlom a neužívajte po 16. hodine ( môže spôsobiť problémy so zaspaním, kvôli rôznym prírodným zložkám, ktoré podporujú mentálnu bdelosť )

Zloženie:

L-karnitín tartrát , prírodný kofeín, extrakt zelený čaj, extrakt z kôry z vŕby bielej, gugull steróny (commiphora mukul-extrakt myrhovník), extrakt citrus aurantium, L-tyrozín, naringin, chróm (pikolinát chromitý), selén (kvasničný selén), želatínová kapsula, farbivo: oxid titáničitý.

Upozornenie:

Výrobok nie je vhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s neznášanlivosťou na acylpirínu, trpiace vysokým krvným tlakom, poruchou štítnej žľazy a chudokrvnosťou. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 1 kapsulku
L-tyrozín25 mg
Extrakt bielej vŕbovej kôry50 mg
Extrakt z pomarančovníka horkého30 mg
Extrakt zo zeleného čaju68,5 mg
guggulsteróny37,5 mg
Kofeín75 mg
L-karnitín tartrát150 mg
Naringin10 mg
Chróm78 mcg
Selén0,025 mcg