Menu
Nákupný košík

MYPROTEIN IMPACT WHEY PROTEIN NATURAL + FLAVOUR DROPS 50 ML ZDARMA

MYPROTEIN IMPACT WHEY PROTEIN NATURAL + FLAVOUR DROPS 50 ML ZDARMA
-17 %
MYPROTEIN IMPACT WHEY PROTEIN NATURAL + FLAVOUR DROPS 50 ML ZDARMA
40,80€
33,90€
Bez DPH: 28,25€
Cena vo vernostných bodoch: 420

Dostupné možnosti

MyProtein Impact Whey Protein je vyrobený zo 100% prémiového srvátkového proteínu a obsahuje viac ako 20 g bielkovín v jednej dávke (80%). Má komplexné zloženie aminokyselín poskytujúce všetky esenciálne aminokyseliny a obsahuje viac ako 2 g leucínu v jednej dávke.

Ak hľadáte vysoko kvalitný proteínový prášok, ktorý prináša výnimočnú hodnotu za peniaze so skvelou chuťou, práve ste ho našli. Impact Whey Protein obsahuje vynikajúci zdroj bielkovín vhodný pre všetky typy športov, určený na dosiahnutie tvojich tréningových cieľov.

Vysoký príjem bielkovín prispieva k rastu a udržiavaniu čistej svalovej hmoty. Je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť svoj denný príjem bielkovín. Odporúča sa konzumovať buď pred, alebo po tréningu, alebo kedykoľvek v priebehu dňa pre zvýšenie príjmu bielkovín.
Impact Whey Protein sa rýchlo absorbuje, preto je ideálny na konzumáciu po cvičení. Môže sa konzumovať s vodou alebo mliekom ako lahodný proteínový koktail, alebo ho môžete pridať do gréckeho jogurtu.

Dávkovanie:

Zmiešajte 1 odmerku (25 g) s 150 - 250 ml vody alebo mlieka. Užívajte 2 - 3 krát denne podľa potreby, ideálne 30 minút pred a/alebo po tréningu.

Zloženie:

bielkovinový koncentrát zo srvátky ( MLIEKO ) (100%)‌, emulgátor ( sójový lecitín )

Alergény:

sója, mlieko

MyProtein Flavdrops je bezkalorické tekuté sladidlo na báze sukralózy dostupné v rozličných príchutiach. Flavdrops dokážu zázračne ochutiť všetky tvoje neochutené doplnky alebo akýkoľvek nápoj, či jedlo. Stačí nakvapkať pár kvapiek do proteínu, kaše, jogurtu, či kávy. Vďaka praktickému kvapkadlu ľahko odkontroluješ intenzitu ochutenia. Flavdrops má naozaj všestranné využitie a nakoľko neobsahuje žiadne kalórie, tuky, cukry ani sacharidy je vhodný do akejkoľvek diéty. Ak si chceš vytvoriť svoju vlastnú príchuť jednoducho zmiešaj dve príchute dohromady.

- vynikajúca chuť
- všestranné využitie
- žiadne kalórie, cukor, sacharidy ani tuk
- jednoduché použitie
- vhodné pre vegánov a vegetariánov

Dávkovanie:

Pridajte 7-10 kvapiek FlavDrops na požadované potraviny alebo do nápoja. Upravte podľa veľkosti porcie. 10 kvapiek je ekvivalent cca 0,5 ml.

Zloženie:

Carrier (propylénglykol), prírodné farbivo (červená repa, karmín [iba príchute jahoda a malina]), prírodná aróma, sladidlo (sukralóza), voda.

Upozornenie:

Potravina vhodná najmä pre športovcov. Skladujte v suchu a pri teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za vady vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím.