Menu
Nákupný košík

EXTRIFIT FATALL® ULTIMATE FAT BURNER 130 CAPS

EXTRIFIT FATALL® ULTIMATE FAT BURNER 130 CAPS
EXTRIFIT FATALL® ULTIMATE FAT BURNER 130 CAPS
33,50€
Bez DPH: 27,92€
Cena vo vernostných bodoch: 2760

Fatall Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívnu odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiaci tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a telesnej váhy. Obsahuje celkovo 18 účinných látok sa synergickým ( vzájomne sa podporujúcom ) účinkom, jedná sa o najkomplexnejšie zloženie na súčasnom trhu! Pozrite sa nižšie na zloženie a popis jednotlivých účinných látok a presvedčte sa sami.
zostavený špeciálne tak, aby podporoval nielen spaľovanie tuku, ale aby ste sa v priebehu redukčného programu necítili unavení a aby redukčná diéta neznižovala Váš telesný výkon ani mentálny výkon a neovplyvňovala negatívne Vašu náladu.
Fatall® Ultimate Fat Burner je v kapslované forme. Vďaka nej je výborne stráviteľný. Kapsule neobsahujú žiadne spojivá ako niektoré tablety, kvôli ktorým sa účinné látky dlho a zle trávia. Pre efektné spaľovanie tuku potrebujete, aby sa účinné látky dostali do krvného obehu rýchlo a začali účinkovať v tú správnu chvíľu. A preto je kapslovaná forma tou najvhodnejšou voľbou.

Dávkovanie:

- užívajte 3 kapsule Fatall® Ultimate Fat Burner denne
- pokročilí cvičenci max. 5 kapsúl denne
- neužívajte viac ako 2 kapsule naraz
- svoju dennú dávku rozdeľte na viac častí
- v deň tréningu užívajte tiež 20 minút pred začatím cvičenia
- v deň bez tréningu užívajte spoločne s jedlom
- vždy zapite aspoň 200 ml vody

Zloženie:

extrakt Garcinia cambogia (obsah HCA 50%), extrakt zo zelenej kávy (obsah prírodného kofeínu 10%), kofeín bezvodý, extrakt zo zeleného čaju (obsah prírodného kofeínu 30%), extrakt z kôry bielej vŕby (obsah salicínu 50%), extrakt z bieleho čaju, Yerba maté extrakt (obsah prírodného kofeínu 1%), hesperidín, extrakt z guarany (obsah prírodného kofeínu 10%), rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt (obsah rosavinu 4%), extrakt z koreňa púpavy lekárskej 5%, extrakt z kurkumy (obsah kurkumoidov 95%), chaluha bublinatá (kelp), kajenské korenie, extrakt z koreňa zázvoru (obsah Gingeroly 5%), extrakt z čierneho korenia (obsah piperín 95%), extrakt Citrus aurantium (obsah synefrínu 95%) , pikolinát chromitý
prídavné látky: kapsula (želatína, prírodné farbivo oxid titaničitý, minerálne farbivo oxid železitý, prírodná leštiace látka šelak), protihrudkujúca látka stearan horečnatý

Upozornenie:

Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodné pre osoby trpiace precitlivenosťou na kofeín. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dávku = 3 kps
Extrakt - rhodiola60 mg ( z toho rosavin - 2,4 mg )
Extrakt bielej vŕbovej kôry120 mg ( z toho salicin - 60 mg )
Extrakt citrusového ovocia6 mg
Extrakt yerba maté120 mg
Extrakt z bieleho čaju120 mg
Extrakt z čierneho korenia13 mg
Extrakt z garcinie cambogie600 mg ( 50% HCA )
Extrakt z guarany60 mg ( obsah kofeinu - 6 mg )
Extrakt z kurkumy30 mg
Extrakt z púpavy60 mg ( púpava lekárska - dandelion 5 % )
Extrakt zázvoru24 mg
Extrakt zelenej kávy300 mg ( obsah kofeínu - 30 mg )
Extrakt zo zeleného čaju150 mg ( obsah kofeínu - 45 mg )
Hesperidín60 mg
Kajanské korenie30 mg
Kelp30 mg ( chaluha bublinatá )
Chróm120 mcg