Menu
Nákupný košík

EXTRIFIT AMINOFREE® PEPTIDES 400 G

EXTRIFIT AMINOFREE® PEPTIDES 400 G
EXTRIFIT AMINOFREE® PEPTIDES 400 G
34,50€
Bez DPH: 28,75€
Cena vo vernostných bodoch: 3050

Dostupné možnosti

AminoFree ® Peptides je absolútna svetová špička v aminokyselinových suplementoch. Jedná sa o vôbec najčistejšie, najrýchlejší a najlepšie vstrebateľnú formu základných stavebných kameňov ľudskej svalovej hmoty. Extrifit vyvinul úplne výnimočný produkt, ktorý je zložený z vysoko kvalitných a veľmi drahých komponentov. Aktuálne vo svete aminokyselín a peptidov nič lepšie, čistejšie ani rýchlejšie pre rast svalov a svalovú regeneráciu neexistuje. Jedná sa o sofistikovanú kombináciu výhradne voľných (free form) aminokyselín v plnom aminospektre s úplne novou a revolučnou formou značkových peptidov PepForm ®. Tieto patentované peptidy sú v produkte zastúpené v masívnej miere a jedná sa o peptidy týchto najdôležitejších aminokyselín: arginín PepForm ®, glutamín PepForm ®, leucín PepForm ®, izoleucín PepForm ®, valín PepForm ®.

Dávkovanie:

závisí na telesnej hmotnosti, športovej aktivite a zloženie stravy: - možnosti použitia: 1 - 3 odmerky pred tréningom alebo po tréningu. Denná dávka = 3 odmerky = 20 g
Obsah odmerky rozmiešajte v 100 ml vody, nemiešajte v šejkri, mriežka šejkri vytvorí mohutnú penu
1 odmerka = 6,7 g zamiešajte iba lyžičkou v 100 ml vody, tak sa nevytvorí žiadna pena.

Zloženie:

L-leucín, L-glutamín, peptidy aminokyselín L-leucín, L-izoleucín a L-valín PepForm ® - BCAA 2: 1: 1 Peptides, beta alanín, L-glycín, L-alanín, peptidy aminokyseliny L-glutamín PepForm ® - Glutamine Peptides, peptidy aminokyseliny L-arginín PepForm ® - Arginine Peptides, citran draselný, L-citrulín DL-malát, L-arginín bázy, L-tyrozín, L-fenylalanín, L-treonín, citran horečnatý, L-lyzín HCl, L-valín, L-izoleucín, L-histidín, L-ornitín HCl, L-metionín, L-tryptofán, pyridoxín HCl, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, beta karotén ( prírodné farbivo ) pre príchute: mango, tropické ovocie, broskyňa, pomaranč; extrakt z červenej repy (prírodné farbivo) pre príchute: mango-ananás, melón, broskyňa, malina; chlorofyl ( prírodné farbivo ) pre príchute: mojito, jablko, kiwi; oxid kremičitý a E 900 ( proti spekaniu ) sukralóza ( sladidlo )

Alergény:

Obsahuje bielkovinu z kravského mlieka vrátane laktózy.

Upozornenie:

Obsahuje zdroj fenylalanínu. Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za vady vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 20 g ( 3 odmerky )
Aminokyseliny15 886 mg
L-arginín1000 mg
Beta alanín1000 mg
L-citrulín500 mg
PepForm® peptidy L-arginínu800 mg
PepForm® peptidy L-glutamínu800 mg
PepForm® peptidy L-isoleucínu400 mg
PepForm® peptidy L-leucínu800 mg
PepForm® peptidy L-valínu400 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)3,5 mg
Draslík300 mg ( citran draselný )
Horčík75 mg ( citran orečnatý )