Menu
Nákupný košík

BSN NITRIX 2.0 180 TABLIET

Nitrix 2.0 od BSN predstavuje pokrok medzi predtréningovými doplnkami. Kľúčom k úspechu Nitrix® 2.0 je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a kreatínu, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu. Nitrix 2.0 je obohatený o extrakty z hlohu, granátového jablka, hroznových semienok a kajenského korenia. Pridaný vitamín B3 (niacín) prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.

- obsahuje až 3 g L-citrulínu a 3g kreatínu
- s obsahom patentovaných zložiek
- podporuje výkon, výdrž, napumpovanie aj regeneráciu

Dávkovanie:

užívajte 3 tablety Nitrix 2.0 2x denne,
napríklad 3 tablety 60 minút pred tréningom a 3 tablety po tréningu

Zloženie:

Kreatín monohydrát, L-citrulín, plniaca látka (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), extrakt hlohu (Crataegus monogyna/laevigata, aerial part), extrakt granátového jablka (Punica granatum, plod), extrakt hroznových semienok (Vitis vinifera, semeno), stabilizátor (zosilnená sodná soľ karboxymetylcelulózy), extrakt kajenského korenia (Capsicum annuum, plod), Polygonum cuspidatum extrakt z kôry v prášku (štandardizovaný 20% resveratrol), nikotinamíd, extrakt čierneho pepru (Piper nigrum, plod).

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 dávke = 3 tbl
extrakt hawthorne ( hloh obyčajný )100 mg
extrakt kajenského korenia25 mg
Extrakt z čierneho korenia5 mg
extrakt z granátového jablka100 mg
Extrakt z hroznových semien50 mg
L-citrulín1500 mg
resveratrol3 mg
Kreatín monohydrát1500 mg
Vitamín B3 (niacín)12 mg