Menu
Nákupný košík

BLENDER BOTTLE

BlenderBottle Classic Loop 600 ml BlenderBottle Classic Loop 600 ml
Novinka
Značka: BLENDER BOTTLE
Dajte zbohom hrudkovitým, zle rozmiešaným nápojom a vychutnávajte si dokonalo hladké nápoje. Patentovaný mixovací systém používa drôtenú šľahaciu loptičku BlenderBall®, ktorá dokonale premieša aj tie najhrubšie ingrediencie, a nájdete ju iba v šejkroch značky BlenderBottle. BlenderBall® šľahaci..
10,50€ Bez DPH:8,75€
BlenderBottle Combo Pak Sportmixer Shaker 820 ml a GoStak Starter 4Pak BlenderBottle Combo Pak Sportmixer Shaker 820 ml a GoStak Starter 4Pak
Novinka
Značka: BLENDER BOTTLE
BlenderBottle® SportMixer® Twist poskytuje všestranné využitie v elegantnom a efektnom prevedení. Táto hybridná fľaša je dokonalým nástrojom pre vašu hydratáciu a zároveň prémiovým šejkrom pre váš proteínový koktail. Medzi jeho jedinečné vlastnosti patrí bezpečné nepriepustné otočné veko,..
33,50€ Bez DPH:27,92€
BlenderBottle ProStak Black 650 ml BlenderBottle ProStak Black 650 ml
Novinka
Značka: BLENDER BOTTLE
BlenderBottle® ProStak™, je unikátny šejker a skvelý pomocník pre ľudí, ktorí neberú fitness na ľahkú váhu. Vďaka integrovanému systému dóz si budete so svojim šejkrom môcť zobrať všetky doplnky bezpečne so sebou a použiť ich, keď to budete práve potrebovať. Drôtená loptička BlenderBall®&nbs..
15,90€ Bez DPH:13,25€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)