Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA L-CARNITINE 500 MG 20 ŠUMIVÝCH TABLIET

BIOTECH USA L-CARNITINE 500 MG 20 ŠUMIVÝCH TABLIET
-26 %
BIOTECH USA L-CARNITINE 500 MG 20 ŠUMIVÝCH TABLIET
6,60€
4,90€
Bez DPH: 4,08€
Cena vo vernostných bodoch: 500

Dostupné možnosti

Okrem priaznivého účinku L-Karnitínu je pre športovcov dôležitý fakt, že tento nápoj neobsahuje cukor. Karnitín je zásadný pri spaľovaní tukov a pri premene tukov na energiu. L-Karnitín ovplyvňuje pripravenosť na športový výkon maximálnej intenzity. Karnitín má schopnosť znižovať tvorbu kyseliny mliečnej pri fyzickej záťaži, čím zvyšuje schopnosť udržať úroveň tempa. Okrem toho tiež priaznivo ovplyvňuje mozgovú činnosť.
L-Karnitínové šumivé tablety obsahujú 500 mg L-Karnitín L-Tartrátu v každej tablete. Sú vyrobené pre jedincov, ktorí hľadajú profesionálnu pomoc pri dosahovaní fitness cieľov. Tablety sa dobre rozpúšťajú vo vode, získa sa z nich osviežujúci a chutný nápoj. Ako všetky produkty značky BioTech, obsahujú bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne (30 minút pred tréningom) rozpustenú v 2 dl vody.

Zloženie:

Príchuť citrón-limetka: kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), l-karnitín l-tartrát 12,5%, objemové činidlo (sorbitol), prírodné arómy, sladidlá (sukralóza), farbivá (riboflavíny).

Upozornenie:

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti; dojčiace a tehotné ženy. Nevhodné pre fenylketonurikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 60%; mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 tabletu ( príchuť citrón )
Energetická hodnota32 kJ / 7,4 kcal
Bielkoviny0 g
Sacharidy0,48 g
- z toho polyoly0,36 g
Tuky0 g
L-karnitín tartrát500 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,69 g