Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA ISO WHEY ZERO NATURAL 1000 G

BIOTECH USA ISO WHEY ZERO NATURAL 1000 G
BIOTECH USA ISO WHEY ZERO NATURAL 1000 G
48,50€
Bez DPH: 40,42€
Cena vo vernostných bodoch: 1620

Dostupné možnosti

Biotech USA Iso Whey Zero Natural je lahodný srvátkový izolát ochutený prírodnou arómou. Iso Whey Zero Natural (Native Whey Isolate) je vyrobený procesom mikro a ultrafiltrácie z čerstvého kravského mlieka po pasterizácii, vďaka čomu si zachováva vysoký obsah bioaktívnych frakcií ako imunoglobín (protilátka) a laktoferín (súčasť imunitného systému). Na jednu dávku obsahuje až 20 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Srvátkový izolát sa vyznačuje rýchlou vstrebateľnosťou a prirodzene vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín. Iso Whey Zero Natural bol očistený od všetkých nežiadúcich látok a neobsahuje cukor ani žiadne farbivá, sladidlá, palmový olej ani konzervačné látky. Tak ako všetky ostatné proteíny Iso Whey Zero je bezgluténový a bezlaktózový.

- až 20 g bielkovín na jednu dávku
- vyrobený procesom mikro a ultrafiltrácie z čerstvého kravského mlieka
- nízky obsah sacharidov a tukov
- bez pridaného cukru, bezlaktózový a bezgluténový
- neobsahuje farbivá, sladidlá, palmový olej ani konzervačné látky
- balenie obsahuje znížené množstvo plastov

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku (3 zarovnané polievkové lyžice = 25 g) v 200 ml vody. V tréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku ihneď po tréningu. Keď netrénujete, užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku popoludní.

Zloženie:

príchuť jahoda: srvátkový proteínový izolát 91% [srvátkový proteínový izolát, emulgátor: lecitíny (sója)], instantný kokosový extrakt 7% [kokosový extrakt, hydrolyzovaný škrob, maltodextrín, mliečny proteínový prášok, regulátor kyslosti (fosforečnany vápenaté)], prírodná aróma, soľ. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie v 1 dávke = 25 g ( príchuť jahoda )
Energetická hodnota397 kJ / 94 kcal
Bielkoviny 20 g
Sacharidy 0,8 g
- z toho cukry < 0,5 g
Tuky 1,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g
Soľ (Chlorid sodný) 0,43 g