Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TBL

BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TBL
BIOTECH USA SUPER FAT BURNER 120 TBL
  • : skladom
21,50€
Bez DPH: 17,92€
Cena vo vernostných bodoch: 1550

Super Fat Burner obsahuje zložky, ktoré nakopnú metabolizmus, preto môže byť vynikajúcim doplnkom do vašej diéty. Samozrejme neobsahuje žiadne stimulanty.
ie náhodou, je Super Fat Burner jedným z najpopulárnejších lipotropných produktov na kontrolu hmotnosti ktoré máme: je to komplex 13 zložiek, v ktorých sme kombinovali vitamíny a minerály * potrebné pre správne fungovanie metabolizmu sacharidov, ako aj HCA , CLA a extrakt zo zeleného čaju.
Obsah zinku, chrómu a biotínu v produkte prispieva k správnemu fungovaniu metabolizmu makroživín. Obsah chrómu v produkte prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety večer. V tréningové dni užívajte 2 tablety ráno a 2 tablety 30 minúť pred tréningom.

Zloženie:

Objemové činidlo (celulózový gél), CLA prášok [glyceridy (bohaté na CLA), sušený kukuričný sirup, kazeinát sodný (obsahuje mlieko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), stabilizátor (difosforečnany)] (12,6%), slnečnicový lecitín, povlaková látka [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúce látky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)], glukónan zinočnatý, extrakt z plodov garcínie kambodžskej (Garcinia Cambogia) (2,4%), inulín, L-karnitín L-tartrát (2%), L-tyrozín (1,2%), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (1,2%), L-metionín (1%), L-lyzín (0,5%), acetyl L-karnitín (0,5%), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), pyridoxínhydrochlorid, chlorid chromitý.  

Alergény:

Obsahuje mlieko.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 4 tablety
Energetická hodnota50 kJ / 12 kcal
Bielkoviny0,08 g
Sacharidy2,4 g
Tuky0,2 g
L-karnitín HCl33 mg
L-lyzín20 mg
L-metionín40 mg
L-tyrozín50 mg
Chitosan100 mg
CLA ( Konjugovaná Linolová kyselina )300 mg
Extrakt z garcinie cambogie100 mg
Extrakt zo zeleného čaju50 mg
L-karnitín33 mg
L-karnitín tartrát33 mg
Lecitín300 mg
Vitamín B7 (Biotín)200 mcg
Chróm pikolinát640 mcg ( z toho chróm - 80 mcg )
Soľ (Chlorid sodný)0,03 g
Zinok20 mg