Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA ARTHRO FORTE 120 TBL

Arthro Guard obsahuje glukosamín a chondroitín; ktoré pomáhajú pri budovaní chrupavky a tvorbe synoviálnej tekutiny. Hlavnou úlohou synoviálnej tekutiny; ktorá svojou konzistenciou pripomína žĺtok; je znižovanie trenia medzi kĺbovými chrupavkami synoviálnych kĺbov počas pohybu. Vysoký obsah MSM (MethylSulfonyl-Methane) v prípravku Arthro Guard znižuje zápaly kĺbov a bolesti s nimi spojené. Dôsledné užívanie tohto výrobku robí kĺby pružnejšími a odolnejšími proti každodennej záťaži; takže môžete žiť plnohodnotný a zdravý život.
Prípravok Arthro Guard obsahujúci 17 aktívnych zložiek je jeden z najlepších prípravkov zameraných na starostlivosť o kĺby.

- Tlmí bolesť
- Pôsobí protizápalovo
- Napomáha pri tvorbe synoviálnej tekutiny
- Podporuje tvorbu chrupavky
- Podporuje detoxikáciu kĺbov

Dávkovanie:

Užívajte 3 tablety denne s nápojom. Pri užívaní zabezpečte dostatočný príjem tekutín. Tento produkt nie je určený na liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Navrhované užívanie poskytuje najlepšiu účinnosť a preto by sa nemalo meniť.

Zloženie:

objemové činidlo (celulózový gél); glukozamín sulfát-chlorid draselný (z kôrovcov) 168%; fosforečnan vápenatý; metyl-sulfonyl-metán (MSM) 8%; chondroitín sulfát 6%; kolagén; živicový extrakt z Boswellia serrata; extrakt z listov Vaccinium macrocarpon; extrakt z koreňa Harpagophytum procumbens; extrakt z Medicago sativa; extrakt z koreňa Zingiber officinale; enzým bromelaín z Ananas comosus 1000 GDU;extrakt z koreňa Panax ginseng; extrakt z plodov Citrus aurantium; extrakt z koreňa Curcuma longa; L-histidín;protihrudkovacie látky (horečnaté soli mastných kyselín; mastné kyseliny); DL-fenylalanín; síran mangánatý.

Upozornenie:

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti; tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5°C až 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%; mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 3 tbl
Bromelaín75 mg (z Ananas comosus 1000 GDU)
Alfalfa (lucerna siata)extrakt 100 mg
L-fenylalanín50 mg
L-histidín60 mg
Bioflavonoidy30 mg (hesperidin z Citrus aurantium)
Chondroitín sulfát360 mg
Gingerol4.5 mg (z Zingiber officinale)
Ginsenozidy7.5 mg (Panax ginseng)
Glukosamín sulfát724 mg
Harpagozidy0,9 mg
Hydrolyzát kolagénu150 mg
Kurkumín54 mg (z Curcuma longa)
Kyselina boswellianová97.5 mg (z Boswellia serrata)
MSM ( Metylsulfonylmetán )400 mg
Prokyanidíny1,7 mg (z Vaccinium macrocarpon)
Vitamín K237,5 mcg
Vitamín C (kys. L-askorbová)80 mg
Fosfor131 mg
Mangán3,5 mg
Vápnik168 mg