Menu
Nákupný košík

AMIX THERMOCORE 2.0 90 KAPSLÍ

AMIX THERMOCORE 2.0 90 KAPSLÍ
-24 %
AMIX THERMOCORE 2.0 90 KAPSLÍ
35,50€
26,90€
Bez DPH: 22,42€
Cena vo vernostných bodoch: 2350

Extrémne energetický stimulant a termogénny spaľovač založený na maximálne efektívnom komplexe účinných látok. Vďaka termogennemu procesu, pri ktorom telo vytvára väčšie množstvo tepla, dochádza k zrýchleniu metabolizmu a spaľovanie viac kalórií.
Pri termogenéze dochádza čiastočne aj k spaľovaniu kalórií z prebytočné tukového tkaniva. V kombinácii s kvalitne zostaveným jedálničkom a dostatočnú fyzickou aktivitou máte v rukách veľmi silný nástroj pre získanie dokonalej postavy.

- maximálne účinný termogénny komplex
- viac ako 7 aktívnych prísad
- zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
- znižuje únavu a zlepšuje odolnosť
- urýchľuje metabolizmus
- potláča chuť do jedla

Dávkovanie:

Denná dávka je 1-2 kapsule cca 45 min pred fyzickou záťažou.

Zloženie:

želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Guggul Lipid extrakt, Coleus Forskohlii, Guarana extrakt (22%), Extrakt vŕbovej kôry (salicín 15%), Kofeín, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý, Extrakt citrus aurantium (Synephrine) 5 mg, Extrakt čierneho korenia (Bioperine®).

Upozornenie:

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 2 kps
Absorpčná zložka-BioPerine®5 mg ( Extrakt čierneho korenia 95 % )
Citrus aurantium - extrakt10 mg ( 95% synefrín )
Coleus forskohlii extract250 mg
Extrakt bielej vŕbovej kôry200 mg
Guarana - extrakt zo semien200 mg
guggulsteróny250 mg
Kofeín160 mg