Menu
Nákupný košík

AMIX CELLUP® SHOT ENERGY 60 ML

Unikátny super koncentrovaný predtréningový doplnok stravy v praktickej ampulkovej forme.
Doplnok stravy sa sladidlami a príchuťou. CellUp obsahuje patentovanú, vysoko koncentrovanú formu práškového glycerolu a kremíka, ďalej Beta Alanin -  CarnoSyn, Taurín, L-Arginín HCl, Glukuronolakton, kofeín a vitamín B6 s vitamínom C.

Dávkovanie:

základná denná dávka je 1 ampulka (60 ml). Vezmite ju približne 30-45 minút pred fyzickou aktivitou. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

čistená voda, beta-alanín (CarnoSyn ®), práškový glycerol 65% GlyceroMax®, Taurín, L-Arginín HCl, regulátor kyslosti: kyselina fosforečná; Glukuronolakton, kofeín bezvodý, kyselina askorbová (vit. C), konzervant: sorban draselný a benzoan sodný; aróma, sladidlo: sukralóza; farbivo: beta karotén (iba pre príchuť mango), karamel (iba pre príchuť kola a energy); pyridoxín HCl (vit. B6).

Upozornenie:

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Liek nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: Obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov.

Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 ampulke = 60 ml
Glukuronolakton500 mg
L-arginín HCl2000 mg
L-taurín2000 mg
Beta alanín5000 mg
Glycerol2000 mg ( Glycerol prášok 65% GlyceroMax® )
Kofeín250 mg
Kyselina fosforečná720 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)10 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)100 mg