Menu
Nákupný košík

AMIX CARB BLOCKER WITH STARCHLITE® 90 KAPS

Prípravok s obsahom rastlinných extraktov, doplnený chrómom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.
AMIX ™ CarbBlocker spoločne so zdravou diétou a cvičením znižuje ukladanie karbohydrátov a ich absorpciu.
Dávkovanie:
užívajte jednu kapsulu dvakrát denne, 15 minút pred vašimi hlavnými jedlami ( obed a večera ).
Zloženie:
Extrakt z bielej fazule (Phaseolus vulgaris) StarchLite®, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), kyselina hydroxycitrónová (HCA) CitriMax®, Caralluma fimbriata, Gymnema sylvestre, chitosan / z kôrovcov /, L-karnitín, Yerba maté extrakt, Cinnulin PF® (extrakt zo škorice), BioPerine® (extrakt z korenia), pikolinát chromitý, stearát horečnatý, oxid kremičitý.
Alergény:
obsahuje kôrovce ( chitosan )
Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento produkt obsahuje ingrediencie pochádzajúce z kôrovcov (chitosan). Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 2 kapsule
Caralluma fimbriata200 mg
Chitosan100 mg
Extrakt yerba maté100 mg
Extrakt z bielych fazúľ500 mg
Extrakt z korenia50 mg
extrakt zo škorice50 mg
Gymnema sylvestre150 mg
HCA200 mg
L-karnitín100 mg
Chróm pikolinát200 mcg