Menu
Nákupný košík

ALL STARS LIPODEX 120 KAPS

LIPODEX ® Spaľovač budúcnosti! All Stars je prvá firma v európe, ktorá vyrobila tekutý spaľovač v kapsuliach. Vďaka unikátnemu zloženiu atekutej forme je nástup účinkov okamžitý a dlho trvajúci.LIPODEX ® »Advanced Multi-Thermogenic Formula zrýchľuje metabolizmus, má silné termogénne a antidepresívne účinky aobmedzuje pocit hladu. Cayenské korenie a koreň zázvoru zrýchľujú látkovú výmenu a zmes vitamínov celý proces ešte umocňuje. Ďalej obsahuje LIPODEX ® 1,3,7-trimethylxanthine complex, L-tyrozín a l-tryptophan.

- urýchľuje metabolizmus
- premieňa tuky na energiu
- potláča pocit hladu
- dodá energiu a silu na celý den
- má antidepresivné účinky
- super rýchly nástup účinku
- vynikajúca vstrebateľnosť

Dávkovanie:

užite 2 likapsy pred raňajkami a ďalšie 2 likapsy po obede. Po 8 týždnoch užívanie prerušiť, nepoužívať dalšie produkty s obsahom kofeínu.

Zloženie:

kokosový olej, palmový olej, rybia želatína ( kapsla ), farbivo: paprikový extrakt, kávový extrakt, L-tryptofan , L-tyrozín, extrakt citrusového ovocia, extrakt zo zeleného čaju, extrakt zázvoru, voda, vitamín C, emulgátor: sójový lecitín, kardamón, plnidlo: oxid kremíku, paprika krovitá, kakaový extrakt, biele korenie, vitamín B3, vápnik-D-pantotenát, čierne korenie, vitamín B6, farbivo: titan oxid ( kapsla )

Alergény:

ryby ( kapsulka ), sójové bôby ( sójový lecitín )

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 4 likapsy
L-tryptofán200 mg
L-tyrozín200 mg
Extrakt citrusového ovocia106 mg ( 6% synefrín )
Extrakt kakaa20 mg
Extrakt kapsaicínu24 mg
Extrakt zázvoru80 mg
Extrakt zo zeleného čaju80 mg
Kofeín376,8 mg
Kyselina pantoténová (*B5)6 mg
Vitamín B3 (niacín)18 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)2 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)60 mg