Menu
Nákupný košík

Vitargo Pure 2 KG

Vitargo Pure 2 KG
Vitargo Pure 2 KG
33,90€
Bez DPH: 28,25€
Cena vo vernostných bodoch: 2930

Vitargo je revolučný zdroj energie používaný elitnými športovcami v mnohých športoch a miliómiy ľudí, ktorí sa snažia zlepšiť svoje cvičebné výkony, zdravie a pohodu. Vitargo je najrýchlejšie vstrebateľné palivo, ktoré umožňuje doplniť zásoby energie, a pritom sa cítiť dostatočne ľahko na efektívny tréning.
Viaceré štúdie ukazujú, že Vitargo dokáže doplniť telesnú energiu najrýchlejšie spomedzi všetkých dostupných suplementov. Vitargo dokáže v tréningový deň  urýchliť energetickú regeneráciu v porovnaní s ostatnými sacharidmi o 70% rýchlejšie v období do 1 hodiny pred, počas aj po cvičení  , pričom do 2 hodín doplní o 77% viac glykogénu v porovnaní s maltodextrínom, či ostatnými konvenčnými sacharidmi.

100% prírodný škrob Vitargo je patentovanou formou komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Má ideálnu molekulárnu štruktúru, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).

- Vitargo možno konzumovať v množstve až 3 350 kJ / 800 kcal počas hodiny podľa intenzity tréningu.
- bez prídavku sladidiel alebo aróm
- unikátny, patentovaný vysokomolekulárny sacharid s nulovým obsahom cukru, vyrobený vo Švédsku.
- Špeciálna štruktúra Vitarga je garanciou ľahkej stráviteľnosti a maximálnej využiteľnosti.

Použitie:

Rozpustite 72 g * (1 porcia = cca 2,5 odmerky) v 600 ml vody. Postup: rozpúšťajte 72 g v 200 ml vody 30 sekúnd, po rozpustení doplňte do konečného objemu (500 - 600 ml).Pite ako športový nápoj pred intenzívnym tréningom alebo počas intenzívneho tréningu či pretekov, alebo ako prípravu pred pretekmi: 1 - 2 porcie denne dva až tri dni pred pretekmi. V priebehu jednej hodiny konzumujte maximálne množstvo zodpovedajúce energetickej hodnote 3 350 kJ / 800 kcal v závislosti na intenzite a dĺžke trvania tréningu (závodu).

Zloženie:

Škrob - patentovaná forma Vitargo®

Upozornenie:

Skladujte v chlade a v suchu.


Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 porcii (72 g)
Energetická hodnota 1 150 kJ / 270 kcal
Bielkoviny< 0 g
Sacharidy 66,0 g
- z toho cukry0 g
Tuky0 g
Soľ (Chlorid sodný)0 g